Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám frissíteni az...

Hogyan tudnám frissíteni az Alcatel ot995 készülékemet?

Figyelt kérdés
Amikor belemegyek a Beállítások->A telefonról->Hálózati frissítés menüpontba, akkor a frissítési információnál van egy folyamatban lévő letöltés egy 2.3.6-os verziórol, és ezzel nem tudok mit kezdeni, ez már nagyon régóta ott van és nem tudom mit csináljak vele, mert megállt a letöltés 99%-on, és ha rá megyek a letöltés gombra, akkor egy darabig nem történik semmi, majd néha-néha nagynehezen felmegy 100%-ig, és akkor kiírja h: a készülék az új verzió ellenőrzését végzi, kérem várjon, vagy valami ilyesmi, és ez jó sokáig szokott tartani, de mikor egy idő után ránézek h végzett-e már akkor újra 99%.. pedig a Frissítés keresése-re ha rányomok, akkor kiírja h elérhető a 4.0-ás verzió. Letöltöttem a gépemre az Android managert is de ott nem tudom, hogy hogy kell frissíteni. Ha valaki tudna segíteni akkor azt nagyon megköszönném, már elég rég óta szenvedek vele.. :)

2013. szept. 21. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:
ha valamilyen szolgáltatóhoz van kötve a telefon, akkor nem biztos, hogy fel lehet rá telepíteni azt a frissítést, amit a gyártó ad ki. Mármint fel lehet tenni rá bármit, csak akkor a garancia elvész, mert babaráltad a szoftvert.
2013. szept. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
T-mobilos vagyok, elvileg engednie kellene frissíteni, ki is írja, hogy van már 4.0-ás frissítés, csak azzal nem tudok mit kezdeni, mert amit már elindított 2.3.6-os frissítést azt nem lehet kitörölni, nem fejezi be, egyszerűen sehogy nem tudom eltüntetni, ott van 99%-on, és nem tudok vele mit csinálni, pedig már ott lenne a frissebb verzió is.
2013. szept. 23. 17:54
 3/10 anonim ***** válasza:
újrainditani azt a szolgálatást, ami a frissitést csinálja esetleg? Vagy elviheted szervizbe és ott megcsinálja a t-mobile neked a frissitést.
2013. szept. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hogy lehet újraindítani?
2013. szept. 23. 19:21
 5/10 anonim ***** válasza:
hát keresel valami feladatkezelőt aztán megkeresed azt a processzt és kilövöd. Utána meg ujrainditod a telefont. Bár lehet, hogy nem lesz hozzá jogosultságod.
2013. szept. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Van egy jó feladat kezelő a telefonom, az Android Task Manager, de nem találom azt a processzt sehol.
2013. szept. 24. 20:55
 7/10 A kérdező kommentje:
Az lehet h azért nem fejezi be a letöltést mert kevés a ram?
2013. szept. 24. 21:31
 8/10 anonim ***** válasza:

sd kártyára tölti le jobb esetbe. Am lehet, hogy van neked ilyen automata memoriakarbantartód, ami letiltotta a frissitö szolgáltatás futásár, mikor nem kellett volna?


de amugy mondom, gariba elviszed t-mobileba akkor sztem megcsinálják, bár ott mindent törölnek róla, mert annyira szerencsétlenek, hogy nekik csak ez a modszer létezik.


nekem is volt most szervizbe a telom és a legujabb szoftverrel hozták vissza.

2013. szept. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ne akard frissíteni,a 4.0.4 szétcseszi a telefon kameráját(tapasztalat)
2013. szept. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én mostanába vettem telefont, t-mobilenál készülékváltással, elöfizura, stb, és 21ezer forint volt ez a telo. Egy árba volt vele a htc desire C is. Ez utobbit vettem, mert azt hittem, hogy legalább jól össze lesz rakva, meg nekem az alcatel tul nagy volt. De hát tévednem kellett, mert a desire c is ugyanugy bugos, meg hát az összerakása is szánalmas (két hét után elromlott a bekapcsologomb...)
2013. szept. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!