Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ausztriai 3 (drei) internet...

Ausztriai 3 (drei) internet sticket vennék, vagy csak simán sim kártyát, korlátlan nettel. Ausztriában nincs időm megvenni, azt sem tudom hol kell, itthon pedig csak hétvégén vagyok. Hol tudnék venni? Akár használtan is

Figyelt kérdés
2013. szept. 21. 13:48
 1/2 anonim válasza:
Csak Ausztriában tudod megvenni,mert csak ott árusítják! Én annak idején egy olyan boltban vettem ahol telefonokat árulnak. Gyakorlatilag ha van szerződésük a DREI-al akkor ott vehetsz! Magyarországon csak használtat tudsz venni amit a vaterán, apródon, expreszen stb... találhatsz csak meg. Keress rá keresővel és nézd végig őket.
2013. szept. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Elvileg Media Markt-okban vásárolható sim kártya több méretben is! (sima, micro, stb)

Feltöltő utalványokat pedig: trafikokban, benzinkutakon, stb!

Itthon sajnos nem tudsz venni!

2014. ápr. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!