Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam?

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
5 éve használok egy Nokia 6600i slide mobiltelefont, de eljött az idő, hogy vegyek egy új telefont. Érintőképernyősekben gondolkodtam, a Nokia Lumia, Samsung Galaxy, Sony, iPhone telók közül melyik éri meg a legjobban?
2013. szept. 21. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:

iPhone-t semmiképen nem ajánlom, csak az operációs rendszerük a legjobb, de az önmagában nem elég, viszont az Android és a Windows phone is nagyon szuperek! Ráadásul az iPhone árát csak az Apple márkanév nyomja fel, de azon kívül nincs olyan jó, abszolút nem éri meg az árát!

A többiről így nem tudok véleményt írni, előbb írd meg, hogy melyik típusokban gondolkodsz, és max. mennyi pénzért, úgy tudok majd segíteni!

2013. szept. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legjobb ár/érték aránya (továbbra is) a Nokia készülékeinek van szerintem! Az új Lumia készülékek egyedi megjelenésük és rendszerük mellett nagyon minőségi, stabil és gyors működésű telefonok!
2013. szept. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nokia Lumia 800, 900, 920 ami érdekelne jobban.
2013. szept. 21. 20:27
 4/5 anonim ***** válasza:
800, 900... igaz nem régi készülékek, de már eljárt felettük az idő, mert előző generációs Windows Phone rendszer fut rajta. Most best buy a 920, mert egyrészt új WP fut rajta, 2016-ig biztosított szoftver- és alkalmazástámogatottsággal, másrészt pedig többet tud mint a nemrégiben Magyarországon is forgalmazásba került 925, mégis nagyságrendekkel olcsóbb, mert lassan egy éves modell!
2013. szept. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok! Én ez a 3 közül a 920-at választanám, de te tudod, hogy milyen/mekkora igényeid vannak, tessék, itt az összehasonlítás!


[link]

2013. szept. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!