Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia M / Galaxy S3...

Sony Xperia M / Galaxy S3 Mini / Nokia Lumia 800 vagy LG Optimus L7 II?

Figyelt kérdés

2013. szept. 22. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Én évek óta Nokiákat használok, így a többiről nem tudok véleményt mondani, ill. csak azt tudom javasolni, hogy ha Nokia, akkor ne az előző (WP7.8-as) generációból válassz, hanem a WP8-as Lumia _20 (vagy 625 / 925) termékcsaládból! Sokkal több alkalmazás, sokkal több funkció, és 2016-ig még nagyon sok main-szoftverfrissítés fog érkezni!
2013. szept. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem, köszi! még több vélemény esetleg? :)
2013. szept. 22. 13:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Nokia x20as sorozat (vagy 925, ha sok pénzed van), egyetértek az előttem szólóval.
2013. szept. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Xperia M ezek közül a legjobb. A többi gyengébb kategóriás.
2013. szept. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ne nevetess!!

Az Xperia M semmit nem ér az 5 megapixeles kamerájával, és a kis kijelzőjével!

LG Optimus L7 2-öt vegyél,sokkal jobb, részletesebb beállításokra képes, változtatható az állapotsor, míg a Sonynál nem, és fényesebb a képernyője, én személy szerint megvoltam elégedve evvel, csak már jobbat szeretnék, és most adom el 40.000-ért!Ha érdekel írj privát üzenetet vagy telefonszámot! :)

2013. dec. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek :)

azóta vettem egy Xperia L-t!

2013. dec. 4. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!