Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4 (NEM S) tulajok!...

IPhone 4 (NEM S) tulajok! Hogyan kell szoftvert frissíteni?

Figyelt kérdés

iPhone 4-em Vodafone-os, gyárilag függö, nem Jailbreak-elt (nem is tervezem.)

Még soha nem csináltam szoftver-frissitést, de ma felkinálta az iTunes a 7.0.-ás frissitést.

Van valami trükkje a dolognak? Kell csinálni elötte valamifajta mentést? Vannak buktatók a dologban?


Elöre is köszi a válaszokat!



2013. szept. 22. 13:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Semmi. Next Next finish.


Deep firmware upgrade DFU mód


[link]

Ha elront valamit a frissítés:

Itt a DFU kapcsold ki, szinkronkábel, utána home + bekapcs gomb 10 mp, engedd el a bekapcsot és még 10 mp ig a home-t nyomd amig recovery módban van

[link]

2013. szept. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha nem jailbreak-elt, akkor végülis simán frissítheted. OTA-n keresztül, tehát telefonon szerintem nincs kockázat. nekem például már sikerült azért 2x nekifutni gépről, mert telepítés közben a gépen lefagyott az iTunes...biztonsági mentés igazából csak ezért ajánlott főként, illetve hát azért néha nem árt, ha van, de maga a frissítés alkalmával nem tűnnek el az adatok róla. egy buktató van még a dologban, ha nem tetszik, akkor meg kell szoknod(bár nekem semmi bajom nincs a kinézetével, mostanában elég sok kérdés született arról, hogy ronda, hogy lehetne visszarakni iOS6-ot).
2013. szept. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Két kérdésem lenne még:


1-az OTA frissités ezek szerint a közvetlen telefonról frissités, tehát nem kábellal, gépröl ugye?


2- a telefonom még garanciális. A szoftver-frissités befolyásolja a garanciát?

2013. szept. 22. 13:22
 4/10 anonim ***** válasza:
1 igen 2 nem befolyásolja :)
2013. szept. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen !! :)
2013. szept. 22. 13:25
 6/10 anonim ***** válasza:
2013. szept. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi a cikket, hasznos volt!
2013. szept. 22. 14:36
 8/10 A kérdező kommentje:

Sikerült! Müködik szépen, nem lassú.

A kinézete hááááát... fogalmazzunk úgy hogy kissé fura, de szerintem meg fogom szokni! :)

Viszont egy másik cikkben azt olvastam hogy az uj rendszer iPhone 4-en sokkal jobban meriti az akksit. Ez igaz lehet?

2013. szept. 22. 15:19
 9/10 anonim ***** válasza:
én úgy tapasztaltam, hogy ugyanolyan, szóval nem meríti jobban. sok mindent viszont sajnálok, amit mondjuk akár a 4S de főként az 5 megkapott...mint a parallax effekt vagy a dinamikus háttér...de ami például jobban nézne ki, az, ha mint i5-ön, legalább a control centert és notification centert átlátszóra tették volna. de ha kijön rá jailbreak remélem lesznek erre tweak-ek.
2013. szept. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, tanácsokat!
2013. szept. 22. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!