Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet otthon úgy szoftvert...

Lehet otthon úgy szoftvert frissíteni, hogy ne vesszen el a garancia (android)?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: Van egy Samsung galaxy s advance (i9070) mobilom. Nos én júniusban vettem a T-mobilba és akkor még csak 2.3.6 -os androiddal adták el, viszont már augusztusban 4.1.2 vel dobálták őket. A mobilon van a "szoftver frissítése" funkció, de ott azt írja, hogy nem érhető el frissítés... Szóval itthon rá tudom tenni, hogy ne vesszen el a garancia, vagy a T-mobilba vigyem be és ott ráfrissítik?

2013. szept. 11. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Addig örülj amig még nincs rajta. Kevés hozzá a teló.
2013. szept. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, osztálytársamnak az van rajt neki nincs vele semmi baja meg megnézegettem, semmi lag nem volt meg nem töltött lassan. De ha azt mondjátok, hogy nem éri meg frissíteni akkor elhiszem.
2013. szept. 11. 20:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem mind1. Én csak azért mondtam mert volt itt már nem kevés kérdés hogy,hogy lehet vissza rakni a gb-t, mert a jb nem jó rá.
2013. szept. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy ha Flashtool-lal gyári ROM-ot raksz rá, akkor megmarad a garancia.
2013. szept. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Garancia csak rootolástól veszik el.

Szóval rootolod, felrakod a ROMot és unrootolod.

2013. szept. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!