Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kinek mi a véleménye az új...

Kinek mi a véleménye az új iOS7-ről?

Figyelt kérdés

2013. szept. 22. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem bejövős. Eleinte szokatlan volt (a dizájn) De ma más az ios 6 szokatlan :)

Sok jó új dolog van benne. Persze itt ott még kicsit bugos.

2013. szept. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Android fanként szerintem nem rossz. 6 éven keresztül ugyanaz a kinézet nagyon unalmas volt, és az egyik legnagyobb ellenérvem az iOS ellen az unalmas kinézet volt. Most azt megváltoztatták, pár hét múlva mondjuk ez is unalmas lesz, szóval váltani nem fogok, de legalább más lett, és szerintem jobb is.

Van benne pár jó újítás (pontosabban iOS-ben új dolog), csak úgy hallom még azért teljesítmény terén nem a legjobb, animációk kicsit lassúak, stb.

2013. szept. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem borzalmas. Teljesen elszúrták az iPhone-t! Én jailbreakelt 6.1.2.-őt használok jelenleg és azokat az ,,új" funkciókat, amiket bele pakoltak a 7-be, 1, 2 éve használok jb-el. Szidják, mint a bokrot, hogy a régebbi készülékeken tele van bug-al, merül és a 4-en kimondottan lassú. A tesztek is ezt igazolják. Az első verziók mindig bug-osak amúgy, de ez a mostani, túltesz mindegyiken. Sok év iPhone használat után megtanultam, hogy nem kell eszetlenül frissíteni, ahogy kijön az új softver.
2013. szept. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik a design. Olyan gagyi. Nem tetszik, hogy pl sms-eknek, emaileknek fehér a háttere. Új funkciókat még nem fedeztem fel, igaz nem is foglakoztam vele.
2013. szept. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!