IOS7 iphone 5re?

Figyelt kérdés

Sziasztok! nagyon szeretném ha segítenétek ugyanis nagyon nem értek a telefonokhoz.Szülinapomra kaptam egy Iphone 5-t sikeresen ráraktunk mindent.Most hogy kijött ez az iOS7 megpróbáltam rárakni.Letöltötte ugyan de utána kikapcsolt.Vagyis egy olyan állapotban van a telefonom hogy egy kis körben ott van az iTunes logó és a telefon csatlakoztató kábele.Szóval ezt meg értettem hogy csatlakoztatni kell az iTunes-hoz.Csatlakoztattam és valamit elkezdett letölteni.Kb. 3óra múlva letöltötte és kiirta hogy Iphone visszaállítása. Ráklikkeltem (közben a telefonon még mindig az volt hogy csatlakoztassam az iTunes-hoz) elkezdett kibontani valami fájlt és utánna tölteni kezdett.A telefonom képernyője fehér volt és az alma jel pedig fekete alatta egy kis sáv amit tölteni kezdett.Ez a kis sáv kb. félig lett betöltve és utána kikapcsolt. MEgint kihozta azt az ábrát hogy csatlakoztassam az iTunes-hoz.Kiierta az iTunes hogy nem lehet visszaállitani mert ismeretlen hiba lépett fel. Zárójelbe először egy -9-est rakott utána egy 50-est stb.

Szóval ez lenne a nagy problémám kérlek titeket segítsetek mert jövőhéten utazok és kellene a telefon.Bocsi a helyesírási hibákért csak nagyon siettem.Előre is köszi a válaszokat !:)



2013. szept. 20. 19:06
 1/9 anonim válasza:

Csinálj rajta egy teljes restore-t ezt az itunes-ból megteheted az Iphone visszaállítása menüpontnál.szerintem ezzel visszakerül a 6-s hagyd rajta amíg meg nem érkezel és utána kísérletezz a 7-el :D.

egy kérdés a végére Jailbreak volt rajta?

2013. szept. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
azt a restore-t hogy kell csinálni ?:D szerintem nem volt rajta:D egyszerűen annyira nem értem hogy kell csinálni:/ de ha rácsatlakoztatom az iTunes-ra akkor csak arra lehet rákattintani hogy az iphone visszaállítása :s
2013. szept. 20. 19:39
 3/9 anonim válasza:
akkor arra kattints rá hogy iphone visszaállítása ez azt jelenti hogy töröl mindent és vissza rakja a régi oprendszert
2013. szept. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
rákattintottam 600x és még mindig ugyan azt irja ki hogy hiba lépett fel
2013. szept. 20. 20:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Minek kell hozzápiszkálni, ha nem értesz hozzá ... És minek kellett annyit költeni rá, ha úgyis elb*szod ? XD Gud dzsáb
2013. szept. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mégy eszer elmondom KAPTAM!!

és miért kell hozzápiszkálni ? MErt az egyik barátom mondta hogy nagyon könnyű rárakni csak telepiteni kell de nekem nem ezt csinálta ;)

2013. szept. 20. 20:21
 7/9 anonim ***** válasza:

Csinálj egy restore-t itunes-szal.

[link]


Nem lehet, hogy jailbreakelve volt a telefon?

2013. szept. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
múlt héten nekem is ezt csinálta de én reseteltem és működik minden :D
2013. okt. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
vagy próbáld meg frissíteni gépen az iTunest
2013. okt. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!