Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mire használjátok az okostelef...

Mire használjátok az okostelefonotokat?

Figyelt kérdés
kort és nemet légyszi

2013. szept. 22. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

18/F


Ha valami ismeretlen helyen vagyok és nem találok valamit akkor GPS, zenét hallgatok rajta és netezek.Neten meg ugye akármit meg lehet már nézni,szóval jó hogy van mobilnet.Dropbox se egy rossz dolog..Adattárolásra is megfelelő egy okos telefon -megfelelő memóriával-..Az okos telefon mindenre jó manapság!

2013. szept. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

16L vagyok, és szerintem nagyjából arra, amire a kortársaim is.

Játék, zenehallgatás, instagram, facebook, netezés, feljegyezni dolgokat, néha gps-t is használatba veszem. Amíg a gépemet javították, sorozatot néztem rajta. Jaa és persze a telefonálást, sms-ezést kihagytam, pedig nyilván ezeket űzöm rajta legtöbbször :D

Kb ennyi, de nem kizárt, hogy kihagytam valamit.

2013. szept. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14F internet, facebook, játékok, fotózás, jegyzetelés, youtube, encore, filmnézés, zenehallgatás, a gyk-n tevékenykedés, számológép, telefonálás, skype, sms, email, ébresztőóra, gps, hírek, időjárás, valamilyen szinten tanulás ( arra inkább ipad 4-et használok ), rajzolás, adattárolás. Kb ennyi :)
2013. szept. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hagyományos telefonos funkciókon kívül e-mail (kb SMS helyett), út közben mobilinternet, helyenként GPS, rövid jegyzetek olvasása (pl bevásárlólista:)), hosszabb utazás alkalmával zenehallgatás.

26/F

2013. szept. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Ha otthon vagyok, akkor, ha játszom a gépen, akkor lehet, hogy fb-zek/netezek általában. Vagy estére a telefonnal torrentezek, mert így nem zúg a gép.

Otthon szinkronizálni szokott általában a telefon.

Az utcán böngészni szoktam, zenét hallgatni, játszani, fotózni esetleg. Az a jó az okostelefonban, hogy ilyen kis műveletek elvégzésére nem kell rögtön a PC-hez nyúlni, és bármikor nálad van.

19/f

2013. szept. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

#5 vagyok..

Még jegyzetelni is szoktam, mert Note 2-m van, és azzal ugye valamivel könnyebb és gyorsabb. Így ha alkalom kerül rá, akkor használom is.

2013. szept. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyrészt amire alapból való - telefonálás és sms küldés, fogadás.


Aztán időjárást és híreket olvasok, facen és Messengeren kapcsolattartás, jegyzetelés, rákeresés dolgokra vagy helyekre.


23/L

2013. dec. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lényegében mindenre. Kommunikáció (Telefonálás, SMS, Viber, Facebook (csak Messenger)), fényképezés, zenehallgatás, jegyzetelés, játékok, internetezés, időjárás, hírek olvasása, itthon mint kis-fogyasztású számítógép (TV-re van kötve, és hozzá van kapcsolva egy billentyű, egy egér, és a töltő. Néha külső HDD is.), puskázás nem érettségi tantárgyas dolgozatokon, videónézés, és még sok más...


18/F

2013. dec. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 b95 ***** válasza:

Netezni szoktam rajta, zenét hallgatok, illetve játszani szoktam.

Többször előfordult már, hogy valami életbevágóan fontos dolognak kellett utánanéznem neten, de viszont nem voltam otthon/gépközelben.

Ezen fotózni/videózni is telefonnal szoktam.

Telefonálni ritkán szoktam, SMS-t is csak párat küldök 1 hónapban.


18/F

2013. dec. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!