Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem ébreszt a telefonom...

Fűrész kérdése:

Miért nem ébreszt a telefonom ha ki van kapcsolva?

Figyelt kérdés

Van egy LG Optimus L3 E400 as telefonom és ha ki van kapcsolva a telefon nem ébreszt. Ha bekapcsolva hagyom éjszaka akkor pedig ébreszt.

Miért van ez?

be lehet-e állítani valahol hogyha ki van kapcsolva akkor is ébresszen



2013. szept. 22. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Mai okostelefonok nem képesek erre.
2013. szept. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A számítógéped sem kapcsol be magától, ha kikapcsolod. Tedd repülő módba és ébreszteni fog.
2013. szept. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A telefonon lévő Android pont ugyan olyan oprendszer, mint a gépeden futó Windows. Az sem tud műveleteket végrehajtani kikapcsolt állapotban. Ha azt szeretnéd, hogy ébresszen, akkor ne kapcsold ki vagy ahogy az egyik válaszadó tanácsolta, tedd át repülő üzemmódba. Ekkor nem leszel elérhető, de az ébresztés funkció működni fog.
2013. szept. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Bekapcsolva kel hagyni a telefont! :D

A mikrohullámú sütő sem melegít, ha ki van húzva! xD

2013. szept. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
4: kell*
2013. szept. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És ezeket hívják okostelefonnak? :)) Egy régi teló simán ébreszt kikapcsolva. :))
2013. szept. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ahogy írod, okostelefon, nem pedig okosébresztőóra:) Egy ilyen bonyolultságú szoftver esetén nem lenne egyszerű a probléma megoldása (plusz gondolj bele, mennyi ideig tart a boot - én emiatt évekkel ezelőtt le is szoktam a kikapcsolásról, még Symbian esetén, amely amúgy még tudott kikapcsolt állapotban ébreszteni).
2013. szept. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én 4.2 es androidos telóm bekapcsol ébresztésnél :-)
2013. szept. 24. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az Acer Z 520 Liquid telefonomat ha kikapcsolom, de beállítottam az ébresztőt, akkor bekapcsol az ébresztés előtt egy perccel.
2018. jan. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!