Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kitöröltem a telefonomról...

Kitöröltem a telefonomról (Android, rootolt, Samsung Galaxy Ace) a "Letöltések" ikont (lejjebb egy fotó róla) ezzel a programot is ahol az internetes meg mindenfele letöltött dolgok tárolódnak. Vissza tudom rá tenni a letöltéseket?

Figyelt kérdés

[link] Jpg


Maga a böngésző működik viszont innen sem tudom elérni a letöltéseket mert ha ramegyek azt irja ki: A com. Android. Browser váratlanul leállt..


2013. szept. 23. 00:01
 1/3 A kérdező kommentje:

[link]


Foto

2013. szept. 23. 00:02
 2/3 kilroy ***** válasza:

Nem tudom segít-e ez, de egy kis útmutató, hogy melyiket lehet kitörölni: [link]

Illetve szerintem megtalálod itt, hogy hogy kell visszarakni, ha megvan ez a "downloads" app: [link]

2013. szept. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm teszek egy próbát :-)
2013. szept. 27. 01:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!