Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok segíteni néhány az...

Fulár kérdése:

Tudnátok segíteni néhány az Android rendszerrel kapcsolatos dologban?

Figyelt kérdés

Symbianról váltottam Droidra.Zte Grand X Pro(Telenornál Zte Blade Super)telóm van.

Go Launchert használok mert a gyári Launcher nem az igazi.Ha kikapcsolom a telót(amit minden éjjel meg is teszek mert ez már képes kikapcsolva ébreszteni)akkor visszakapcsolásnál a Go Launcher nem tölti be a főképernyőkhöz tartozó Widgeteket.Widget betöltési hibát ír ki.Úgy nézem,hogy más Androidos telón is ugyan ezt csinálja.Tudom,hogy tehetném éjjelre Repülőgép módba is de én mindenképpen ki akarom kapcsolni.Van erre valamiféle megoldás?

Ha esetleg tudtok olyan Launchert ami legalább olyan funkcionalítással bír és frankón testre szabható mint a Go Launcher azt is szívesen venném! :)

Továbbá keresek olyan Ebook olvasó progit ami kezeli a Pdf és Doc fájlokat és ami a legfontosabb képes tördelni az oldalakat.Symbianon volt ilyen.Az NSR Reader nevű.De az sajnos Droidra nem létezik. :(

És végső de nem utolsó sorban keresek jól működő magyar hangos Offline is navigálni képes progit.A rohadt Symbianon(Nokia N8) alapban Offline és ingyen volt.Most pedig nagyon hiányzik.


Előre is köszönöm szépen a segítséget!A humor Heroldok legyenek olyan kedvesek kíméljenek.És a Vedd meg a programot válaszok sem érdekelnek.Ha az anyagi helyzetem megengedné akkor úgy is megtenném.De gondolom ezzel nem csak én vagyok így.


2013. szept. 23. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Ne haragudj, de a Go Launcher, egy sz*r. Teletömi szeméttel a telefonod, borzasztó lassú lesz, instabil+a sok reklám eszi az adatforgalmad.


Én a Nova Launchert ajánlom. Szép, letisztult a Holo UI (a gyári android kinézet), nagyon gyors, stabil. Lassan 2 éve használom, kizárt, hogy bármi jobb lenne ennél! Próbáltam Go-t, Apexet, stb, közük nincs a Novához.


Az ingyenes verzió is nagyon testreszabható, de a pénzét mindenképp megéri. Pénzért kaphatsz még több effektet, meg gesztusokat. Ezek gondolom téged nem érdekelnek, szóval az ingyenes verzió is tökéletes!

2013. szept. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

E-bookról nem tudok nyilatkozni, nekem a Google Play Könyvek app van, ez ne mtudom, kezeli-e a pdf-et.


Navinak meg ott van a gyári Google térkép! Tessék használni! Ha wifi közelébe kerülsz, akkor pedig le tudod tölteni offline-ra is a térképeket, mert amúgy nettel megy! A Google Térképnél amúgy sincs jobb szerintem, folyamatosan frissítik, dolgoznak rajta+a 3d nézet, meg az utcanézet is istenjó! :)

2013. szept. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

A Launchert mindenképpen beüzemelem!

A Google Mapsban ha meg gebedek sem találom meg azt,hogy hol kell letölteni a Térképeket.Biztosan csak figyelmetlen vagyok.Majd átnézem tüzetesebben.És a Maps képes Magyar nyelvű hangos navigációra is?

2013. szept. 24. 04:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Ennek neked kell utánajárnod, ne haragudj, de én a navigációs részét még nem próbáltam, csak a gps-t. :)


Ismerősöm szerint beszél, és pontos, de én még nem teszteltem.

2013. szept. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Rendben! :)

Nagyon köszönöm!

2013. szept. 24. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!