Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 520-am van, és...

Nokia Lumia 520-am van, és néha csak úgy kikapcsol, miért?

Figyelt kérdés
Lemerülés miatt nem kapcsolhatogt ki, mert az aksi kb 70%-on volt. Az előbb fekete lett a képernyő, mintha lezártam volna, feloldani nem tudtam, de a billentyűhangok (a Windows gomb, a kereső, meg a nyil) adtak ki hangot, de a képernyő maradt sötét... Kivettem az aksit, majd vissza, bekapcsoltam, és így jött vissza a kép. Mi baja lehet?
2013. szept. 23. 13:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Vidd vissza, biztos garanciás még.


A Windows Phone-ra nem jellemző a fagyás, mind androidékra, szóval ha ilyen jellegű rendszeres gondod van, akkor az valamilyen (egyébként szintén nem jellemző a Nokia-ra) hardverhiba lesz.

2013. szept. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kijött az Amber frissítés. Nekem is 2x újraindult ráadásul egymás után, de már nincsen gondja. Simán fut a rendszer a hardveren, de amúgy tényleg nem jellemző, hogy a WP fagyna-kikapcsolna-újraindulna. Keress frissítést, és ha van, akkor frissíts. Ha továbbra is fent áll a helyzet, akkor vidd szervizbe, mert amit az előző is írt: hardver hiba

(előfordul, rohanó világot élünk, és a gyártás során valami nem úgy kerülhetett a helyére (akár 1 tranzisztor) és ez okozhatja a kellemetlenségeket)

2013. szept. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!