Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S. O. S! Ilyenkor mit lehet...

S. O. S! Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Netről magánszemélytől rendeltem egy telenor sim kártyát. Minden szépen ment, meg is érkezett a sim, csak az a gáz, hogy nincs rajta telefonszám. Minden van (pin kód, puk kód, ie szám,...stb.) de telefonszám nincs, így a kártyát sem tudom aktiválni. Csak vészhívást enged. Másik kártyáról beszéltem a Telenorral, azt mondták, ehhez a kártyához nem találtak telefonszámot. Akkor le kell tegyek róla? Nem lehet valamit csinálni? :(

2013. szept. 23. 20:12
 1/4 Gugu Gabor ***** válasza:
Kötve hiszem hogy itt bárki is illetékesebb lenne az ügyben mint a telenor ügyfélszolgálat.
2013. szept. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

171-et hivd fel és probáld meg személyesen aktiválni.

Mond azt már a dobozt kidobtad, mert gondolom azon lehetett ráírva.

Így kell nekik aktiválni.

Utána megcsörgetel valakit és annak kiirja majd a számot így fogod tudni a saját számod.


Irj vissza hogy sikerült e

2013. szept. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem enged ez a kártya, csak vészhívást:(
2013. szept. 23. 20:50
 4/4 anonim ***** válasza:
És az a gáz feltölteni se tudja mivel nem tudja a számot :(
2014. máj. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!