Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért szórakoznak velem...

Miért szórakoznak velem állandóan?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


Ez eddig világos. Na most. Plusszban még hívogatnak is, holott a sim kártyám annyira új, hogy még én sem tudom a számomat fejből. Az anyámé is 30-as, neki miért nem küldenek MMS-t és miért nem hívogatják állandóan?


Egy Nokia 1616-os telefonról van szó. Bolti új.


Nem szoktak hívogatni, mert nem igazán vannak barátaim, de ez most mellékes.


Egyedül anyám tudja a számomat. De nem ő szokott hívogatni.



2013. szept. 24. 02:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyébként csak ébresző órának vettem és esetleg számológépnek.
2013. szept. 24. 02:46
 2/4 Vortrex ***** válasza:

Általában az ilyen: ,,küld el SMS-ben a Sajt szót és kapsz cserébe egy zenét" szolgáltatások kattannak rá így a mobilra, az a pláne, hogy te azért is fizetsz, ha neked küldik az sms-t. A +5030-as feladó elég gépinek tűnik, szóval biztos nem emberek szórakoznak veled, ez egy automata gép, ami megszerezte a számodat, és sms-eket küld, hogy pénzt vonhasson le érte. (ez a célja/erre találták ki, nem tudom hogy sikerül-e neki)


De korrekt amit, az 1# írt a másiknál, fel kell hívni a szolgáltatót és letiltani a +5030-as számot és kész

2013. szept. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kijelölöd a számot, Opciók - Tiltó listához hozzáad.

Ezt csak az "ismeretlen" hívóval nem tudod megtenni.

2013. szept. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. szept. 24. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!