Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy iphonet. Tobbi...

Vettem egy iphonet. Tobbi lent. FONTOS. Buta voltam?

Figyelt kérdés
aprod on vettem egy iphone 4s telefont. szemelyesen mentem erte. kiprobaltam es megvettem 65e forintert. aznap este kiderult h clone. a srac arra hivatkozik h nem tudta es amugyis kiprobaltam. feljelenthetem?vagy van ertelme?adas veteli nincs.es kiprobalva vettem meg. telorol irtam es nincs ekezet sry.
2013. szept. 24. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Buta voltál, bizony. Most már nem tudsz csinálni hivatalosan semmit. Kiadtál 65 ezret a semmire. Fogd fel tanulópénznek: most egy életre megtanultad, mit jelent az a mondás, hogy "néha az olcsó dolgok a legdrágábbak". Iphonet csak Apple storeból...
2013. szept. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Megnézted, kipróbáltad. Akkor mi a gond?

Ja...hogy nem tudtad, milyen egy eredeti ? Csak magadat okolhatod.

2013. szept. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hülye voltál. De tudod, hol lakik. Amiért eredetiként hirdette, menj el és verd ki belőle a szart is.
2013. szept. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ez biztos?vagy ez csak sajat velemeny?
2013. szept. 24. 14:08
 5/8 _Jessy_ ***** válasza:
Nem tudsz mit tenni, és ez nem vélemény. Ha nincs adásvételi, sem szemtanú, akkor ihatsz hideg vizet a pénzre.
2013. szept. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2013. szept. 24. 15:21
 7/8 anonim válasza:
2013. szept. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Személy szerint úgy gondolom, hogy hatalmas felelőtlenség úgy telefont venni, ha abszolút nincs tapasztalatod róluk. Inkább kértél volna meg egy ismerőst, aki ért hozzá, hogy kísérjen el. Egy hozzáértő másodpercek alatt észreveszi, hogy nem eredeti a telefon. Gondolok itt arra, hogy nem üvegből van, más a csatlakozója és persze a legfontosabb, hogy nem IOS van rajta. Komolyra fordítva a szót: feljelenthetet az eladót, de bizonyíték hiányában semmire sem fogsz menni. Viszont ha vannak sms-ek, emailek vagy bármilyen levelezés, amely bizonyítja, hogy tőle vásároltad az adott készüléket és ő eredetinek tűntette fel, úgy van esély arra, hogy visszakapd a pénzed. Illetve ha a hírdetés továbbra is fent van a neten, akkor mentsd el a hírdetést képként. Egyébként plusz tízezer forintért már egy használható, eredetit is kaptál volna...
2013. szept. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!