Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy van ez a telefont előfize...

Hogy van ez a telefont előfizetéssel dolog?

Figyelt kérdés
Valaki elmagyarázná hogy működik ez? Mert azt mondják megéri, de azt már nem mondták hogy megy ez meg milyen feltételekkel van.. Most nekem havonta a telefon törlesztőjét is fizetnem kell, meg a csomagot is amit igényeltem, vagy csak a csomagot, vagy hogy?
2013. szept. 24. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogy lehetne ezt megválaszolni, amikor azt sem mondod melyik szolgáltató melyik ajánlatáról van szó??

ÁLTALÁBAN!!

Fizetsz egy alacsony induló összeget (vagy azt se) álmaid telefonjáért vételár gyanánt. (Ez a beetetéshez tartozik.)

Azután elkötelezed magad egy bizonyos havi előfizetésért 1 vagy 2 évre. Ezt nem mondhatod fel csúnya anyagi következmények nélkül.

És még fizeted 1 vagy 2 évig (inkább 1) a készüléked részleteit, amíg le nem jár. Ez idő alatt nem vásárolhatsz másikat.

De sokféle konstrukció van, azt már neked kell kiválasztani és MEGÉRTENI, ÉRTELMEZNI!!

2013. szept. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
azért nem írtam se szolgáltatót, se semmit, mert ÁLTALÁNOSSÁGBAN kérdeztem, hogy szokott ez működni, mivel több ismerősöm is áhítozik, hogy ők előfizetésre vettek telót, ésakkor egy hónapba fizetnek ennyit, de azt lebeszélik, a telefon meg tökingyenvan, csakogy ezt én rohadtul nem veszem be. melyik marha ad tök ingyen minden igazolvánnyal rendelkezőnek akár százakárhányezres telefont??? na ezért érdekel. köszönöm a választ.
2013. szept. 24. 17:04
 3/3 anonim ***** válasza:
A baromi drága csomagokhoz lehet a százezres telefonokat ingyen vagy legalábbis sokkal olcsóbban elhozni. És csak úgy nem lehet így venni telefont, hisz az nem biznisz, hogy nem fizetik az előfizetési díjat.
2013. szept. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!