Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha van okostelefonod, az...

Ha van okostelefonod, az asztali gép is ott van, akkor minek tablet?

Figyelt kérdés
2013. szept. 24. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
mert miert ne?
2013. szept. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

:)))))))


Naa de tényleg?

2013. szept. 24. 16:57
 3/6 anonim válasza:
Na hát nekem pont ezért nincs tabletem. :D
2013. szept. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
PC, laptop, tablet, okostelefon. Ezekkel rendelkezem. Mindegyiket másra használom. Telefonomat nem b*szom játékokkal, arra ott a tablet. Laptop-ot akkor használom, ha házhoz megyek telefont dekódolni. Gépen játszok, filmezek.
2013. szept. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Reggel híreket elolvasom (tableten), ezért nem járatom a gépet, plusz gyak. azonnal használható. Mailt ezen csekkolok, facebook chatet ezen használom, google drive-ot ezen használom, picasa-ra ezzel töltöm föl a képeimet, s ezen is nézem meg ill. mutatom meg ismerősöknek. Néha szoktam rajta játszani is. Ezzel vezérlem a médialejátszót, ezzel szoktam zenét hallgatni NAS-ról, ha elutazom ezen szoktam a közszolgálati csatornákat nézni ill. idegen nyelvű csatornákat. S még sorolhatnám, úgy gondolom a tabletben nagy lehetőségek vannak amik akár már ki is használhatók, sőt biztosítottak is, csak nem mindenkinek jut eszébe, hogy a tabletet erre vagy arra vagy amarra használja. Ezzel nem akarok degradálni bárkit is, félre ne érts! Nem vagyunk egyformák, nem mindenki látja meg benne a lehetőségeket, valakinek csak egy eszköz arra, hogy gyak. ugyanazt csinálja vele (sokszor korlátok közé zárva, félmegoldásokat használva) mint egy PC-vel. Nagyon sokan vannak, akik nálam sokkal több feladatra fogják be a tabletüket, sőt ennél sokkal bonyolultabb feladatokra.

Okostelefont azért nem használok ilyesmire, mert kicsi a kijelzője, s mert az enyém már kissé lassú, ill. ilyen lassú volt akkor is, mikor megvettem, csak akkor az elvárásaim voltak kisebbek, így gyak. csak telefonálásra használom, amitől több egy buta telefonnál (számomra), az az, hogy napközben ha fontos mailt várok, akkor megtudom rajta nézni, widget kiírja milyen idő van, ugyan tudom én is, mert jómagam is kint melózom, de lényeg, hogy közli velem. =) Ha épp lemerült az elem az egérben s szokásomhoz híven a tartalék két elem sincs feltöltve, akkor pár órára befogom egérnek, s kb. ennyi, amire az okostelefonomat használom, nekem a telefon az telefon, no más meg gyak. mondhatni a garázsajtót is ezzel nyitja, szóval erről beszélek, hogy nem gondolkodunk egyformán. Asztali gépet pedig meg mondhatni semmi másra nem használom, mint letöltésre, s komolyabb játékok futtatására.

2013. szept. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na, ez szép kerek volt, danke sőn!
2013. szept. 25. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!