Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tablet összekapcsolható az...

Tablet összekapcsolható az asztali PC-vel? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Elnézést, de nagyon laikus vagyok még...

Gondoltam vennék egy tabletet az utazás közbeni, meg a házon kívüli hulladék idők hasznosítására, de úgy tudom a tableteken android op rendszer fut, az asztali gépemen meg XP fut, és nem tudom, hogy amikor itthon vagyok, ezek így összekapcsolhatók akkor pl. egy adatkábellel, és tudnak egymással kommunikálni? Át tudok másolni fájlokat egyikről a másikra? Illetve az android tudja kezelni pl. azokat a doksikat, amiket írok az asztali gépen? Vagy pl. ha elkezdem az egyiken írni, a másikon tudom folytatni ha még kell dolgozni valamin, hogy kész legyen? Vagy mindkét gépen egyforma op. rendszernek kéne működni? Elég felváltva dolgoznék rajtuk, de szinte ugyanazt csinálnám mindkettőn, csak egyik esetben itthon, máskor valahol útközben, vagy ahol időm adódik, néha van, hogy több órányi időm is szabaddá válik. De notebookot nem akarok venni, mert az nem nagyon fér a táskában, annyi hely sajnos nincsen, így inkább a tablet kéne, mert az sokkal vékonyabb, esetleg olyan billentyűzetes tokkal kiegészítve, ha az is jó megoldás, de nem tudom, hogy valóban jó-e, írhatnátok tapasztalatokat róla, ha van.

Legalább 10-12 colos képernyő kéne, hogy ne legyen túl kicsi, és ezért fárasztó a szemnek az olvasás, írás... Köszi minden jó tanácsot, javaslatot!


2012. szept. 13. 17:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!