Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?...

Milyen telefont vegyek? (Bövebben lent)

Figyelt kérdés

Valami olyanra gondoltam aminek nagy a képernyöje mondjuk 4 col alá nem szivesen mennék, a tárhely benne mind1 csak ha kevés lehessen bővíteni. Valami jó minőségű kamera legyen hátul benne, és legyen valami elölapi is. Meg a nagyobb játékok amik telefonra vannak azok elmennyenek rajta. Max olyan 100k-t költenék rá gondolom annyiba már vannak jó minőségű mobilok.

És ha lehet akkor htc és samsung között maradnék mert mind a kettő márka volt már nállam és nekem azok jönnek be.



2013. szept. 24. 18:27
1 2 3 4 5 6
 1/53 dirtboy ***** válasza:
100%

100alatt én a nexus 4 és optimus G-t ajánlom.

nem samu nem is htc de meg látod hogy nagyon fullos mind a kettő.

kijelző fantasztikus,anyaghasználat szintén,kamera elég jó,játékok nem akadály semmi.

bővíteni nem lehet őket de nexus 4 esetében 12gb-al optimus G esetében 25gbal gazdálkodhatsz.

2013. szept. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
egyetértek az előttem íróval!
2013. szept. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim válasza:
Samsungok gyengék én a HTC One SV c525e-t ajánlom. Én is telefont szeretnék venni és nekem nagyon tetszik maga a telefon az amiket tud és szerintem az ára is jó :)
2013. szept. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:
köszi már csak az a problémám hogy sok rosszat hallottam eddig a li-ion aksikról. ezek valóban igazak rá? vagy telefona jobb a li-polimer?
2013. szept. 30. 03:37
 5/53 dirtboy ***** válasza:

optimus G ben polimer van bár minden hová ion van írva.

a G aksija full jó,egy sima aksi 500toltés után veszít 20%ot a kapacitásából a G aksija pedig 800 töltés után.

az aksi ideje elég jó,eddig 3 szoftver fajta volt rajta 1 amivel vettem,utána jött a frissítés a 10E és nem rég jött a 10H.

mindegyik szoftverrel jó volt az aku idő.

2013. szept. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim válasza:
A HTC-ről tényleg azt irják hogy gyenge az aksija :/ Ismerösömnek van HTC telefonja és ő naponta tölti de azért mert hogy szinte egész nap játszik rajta... De szerintem ez akkor is hamar lemerül :/
2013. okt. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

lg-t nem valószínü hogy fogok venni én nem vagyok kibékülve azzal a márkával :)

elhiszem hogy sokat bír az aksija.

hát ha a htc aksija ha li-ion és kibír 1 napot ugy hogy folyton játszok rajta az már tök jó :P

és amugy 1 kérdés hogy egy telóhoz mi az a minimális aksi (mAh ba mérve) ami egy mostani telóba már elég sokat bír vagy jónak számit?

2013. okt. 1. 19:56
 8/53 dirtboy ***** válasza:

az a hardverektől és a kijelzőtől függ leginkább.

hardver,kijelző,aksi kapacitás a fő meg határozó.

hiába mondunk egy kasi kapacitást ha nem ismerjük a többi tényezőt.


egyébként a gyártóknak nem szokásuk túlzásba vinni az aksikat.

olyan telefonokba is kicsit raknak amibe bőven mehetne erősebb is.

szóval nincs olyan jelentős különbség az okos telefonoknál,mind kb 5 óra kijelző időt tud produkálni.

2013. okt. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 A kérdező kommentje:

köszi ezt valahogy sejtettem mert azt tudom hogy általános használatkor egy okos telefonnál a képernyő világítás zabál a leginkább :)

amugy melyik telefon lenne jobb? htc one s vagy htc desire 500?

mert mind a 2-öt megnéztem leírásban de nem sok eltérést találtam föleg csak annyi amivel nem vagyok megbékélve hogy a htc one s -ben beépített az aksi.

ez jelent valami hátrányt? vagy ha netán tönkre menne vagy keveset bírna és cserélni kéne azt milyen módon lehetne egy beépített aksi terén?

2013. okt. 1. 20:28
 10/53 A kérdező kommentje:
vagy mondjatok valamit az lg optimus g-ről mert megnéztem azt is jobban és láttam hogy nem semmi telefon.
2013. okt. 1. 21:55
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!