Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Bluetooth hangfal gondok?!

Bluetooth hangfal gondok?!

Figyelt kérdés

Sziasztok! az lenne a problemam h vettem egy bluetooth-os difo-t de nem tudom sehogy ra racsatlakoztatni a galaxy mini-mre. aux kabellel tokeltesen megy de a rohadt lejatszoba nincs olyan h lejatszas bluetooth-os eszkozon. a regi nokia telomba pedig van... avval megy tokeletesen. a google playen se talalok semmi hasznalhatot. probaltam valami mono bluetooth routert es a BTmono-t de ezek nem megfelelok zene lejatszasra max telefonalasra bluetoothot headset-hez.

Megkoszonnem ha valaki tudna segiteni:)

Eleg fura h egy regi nokia teloba gondolnak ilyesmire de egy androidosba nem:))

Koszonok elore is minden ertelmes valaszt. (bocsanat h nem irtam ekezettel de angol bill)



2013. szept. 24. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
próbáld meg a beállításokban a bluetoothnál először hozzáadni a hangeszközt aztán elvileg mennie kell
2013. szept. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
parositottam is minden de egyszeruen nem megy ... nem tudom mi lehet
2013. szept. 25. 20:46
 3/3 A kérdező kommentje:
mostmar jo koszi a valaszod :)
2013. szept. 26. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!