SpecialD kérdése:

IPhone feloldás?

Figyelt kérdés
Van egy iPhone 4-em frissítettem ios 7 re és most nem tudom feloldani.Külföldi szolgáltatós (ha jól tudom O2). Valaki tud segíteni?

2013. szept. 26. 12:21
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem tudok mert Nincs SHSH és így nem tudom visszarakni az ios 6-ot. Ios 7-be ragadtam arra kell jailbreak.
2013. szept. 26. 22:17
 12/15 anonim ***** válasza:
Attól hogy lesz ios 7 re jailbreak az nem jelenti azt automatikusan hogy lehet függetleníteni is.
2013. szept. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nekem az Iphone 2 g nél sikerült jailbreakkal függetleníteni.Szerintem ha lesz ios 7 re is akkor azzal is jó lesz.
2013. szept. 26. 23:04
 14/15 anonim ***** válasza:
Ez nem így működik. A telefon basebandjától függ hogy lehet e függetleníteni. Az első iphoné pedig ugye teljesen más.
2013. szept. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
így van. általában amit egy előző baseband-ben megtaláltak biztonsági rést, azt az rendszer frissítésekor a baseband is frissül, és ott is be lesz az a rés foltozva. szóval ahhoz, hogy legyen függetlenítés, az új baseband-ben is találni kell egyet.
2013. szept. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!