Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit reagálnak a páwák, ha...

Mit reagálnak a páwák, ha szemük láttára előveszek egy Nokia 5110-est iPhone5 helyett?

Figyelt kérdés
A kérdés inkább az iPhone5-tel rendelkező páwákra irányul.
2013. szept. 27. 09:58
1 2
 1/11 anonim válasza:
neked mi a szent szar bajod van?? o.O
2013. szept. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit foglalkozol azokkal a gyökerekkel? Normális embert nem érdekel más telefonja.
2013. szept. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
ha téged az izgat, hogy ki mit reagálna, akkor ugyanúgy a külsőségek foglalkoztatnak, csak te épp egy régi típussal akarsz vagizni. páwa vagy teis.
2013. szept. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogy talán telefonálni akarsz.

Ki faxt érdekli, hogy kinek milyen telója?

2013. szept. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
lol nekem egy nokia 6070em van (nem mintha nem lenne jobbra pénzem csak nem kell) és eddig még a kutya se szólta meg
2013. szept. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
45%
Az Iphone-nak csak a neve nagy meg az ára amúgy meg 1 szar:D én csak nevetni szoktam a sok gyökeren akik azt hiszik hogy milyen menő hogy almás telefonjuk van:D dolgoztam telefon szervízben és megvan a véleményem ezekről a telefonokról, 1 HTC sokkal jobb ,de amúgy meg az a lényeg hogy telefonálni lehessen vele :)
2013. szept. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
45%
iPhone 5 alapból egy gagyi telefon, szóval.. :D
2013. szept. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
54%

Amúgy tényleg csak a "divat" miatt drága az ájfón..

Meg minden áj cucc.

Vannak sokkal jobb és gyorsabb telefonok, elérhető áron.

Nekem semmi pénzért nem kéne, pedig megtehetném hogy vegyek olyat.

Max csak a tiniknem egy presztizs kérdés ez, hogy villogjanak a kis lányoknak..

2013. szept. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
miért nem sz..od le? akinek iPhone5-je van, az a jó arc? Vagy azt húzzák le a körúton elsőnek tesóék, mert nyomkodja és nem néz fel, ki jön szembe? :D Ezeken érdemes eltűnődni, ha iPhonenal él az ember. Simán megesik, hogy egészen rövid közös életünk van az iPhone-nal.
2013. szept. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mennyi hülye van, aki életében nem fogott a kezében iphonet de sz.arozha. Ha nem lett volna az iphone akkor most pl a a galaly s x se lenne...
2013. okt. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!