Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szólítsak meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsak meg egy lányt az interneten?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon megtetszett egy közösségi oldalon és nem tudom hogy szólítsam meg. Még soha nem beszéltem vele, nem láttam, csak a képeit láttam és ott nagyon megtetszett. Odáig eljutottam hogy ráírok hogy: Szia, nagyon sokat nézegettem a képeid és nagyon megtetszettél, lenne kedved ismerkedni. Belegondoltam abba is hogy azt mondja hogy oké, de nem tudom utána mit írjak neki. Mert ugye rögtön nem szeretném elhívni randizni. Még nem nagyon volt barátnőm, ezért nem tudom hogy mit csináljak. Nagyon fontos lenne, úgyhogy légyszíves csak olyan írjon aki tényleg segíteni szeretne és nem beszólogatni, offolni.

2013. márc. 20. 22:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezeken nem szabad annyit agyalni. Minél többet gondolkozol, annál választékosabban írsz, ez annál jobban érződik és lerí az izzadtságszag. Legyél laza, jófej, vicces, de egyikben sem erőltetett. (pl az a poén amin 2 percig gondolkozol hogy elküld-e, valószínűleg szar :) )

Szerintem keress aktuális pillanatot amikor fel vagy dobva, nem görcsölsz és a többi adja magát.

2013. márc. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Szia!
2013. márc. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Igen, a "szia" az egy nagyon jó és bevált módszer. Úgy 2mp-ig működik is.
2013. márc. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
Megszólítás volt a kérdés, nem a pofázás többi része.
2013. márc. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
De hiszen akkor megvagyunk, hisz a kérdező is beleírta a mintapéldájába. Bár szerintem nem fog erre válaszolni, túl közhely.
2013. márc. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

Ok,akkor az én verzióm:

- Szia! Bocsi, hogy így direktben, ismeretlenül rád írtam, de nagyon megtetszettek a lépeid, irtóra megfogtál. Lenne esetleg kedved ismerkedni?

Válasz: Igen, miért ne.

- Igazából nem sűrűn csinálok ilyet, általában teljesen másmódszerrel szoktam ismerkedni, de Te egy különleges lány vagy, ez egy egészen egyedi eset. Annyira szerettem volna, ha valahol összefutunk és személyesen ismerhettelek volna meg és nem így, fészen kellene bénáskodnom.

Válasz: Miért szeretnél megismerni?

- Najó! Nem kertelek! Iszonyatosan bejössz. Persze ezt csak a külsődről tudom megállapítani,mert nagyon vonzó lány vagy, elbűvölően szép a mosolyod. De a lényeg a lényeg, hogy szeretném megismerni a belsődet, a jellemedet is. - a képek közül megfigyelsz valamit, pl a barátnőjével korcsolyázik valahol. - Látom szeretsz korcsolyázni, én is imádok. Hova szoktál járni? - vagy bármi, amit az adatlapján találsz: iskola,munkahely, hobbi, születésnap, család, állat, akármi.

Szerintem kb eddig lehet megtervezni egy beszélgetést, mert ezután már nagyon képlékeny. Én általában a találkozást szoktam erőltetni, ha kitartó vagy, akkor úgy is belemegy. És ha találkoztok, ott már nemkell agyalni a beszéd témán. Véleményem szerint 3 területet kell nagyon nyomni.

1. BÓK,BÓK,BÓK!

2. Próbáld megnevettetni, légyvicces, mindegy hogyan, de mosolyogjon és nevessen. Ha egy csajt megtudsz nevettetni, akkor, akkor jó vagy nála.

3. Legyél domináns és tökös! Te urald a beszélgetéseket, te válassz helyszínt, te dönts majdnem mindenről!

2013. márc. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A "sziáig" lehet megtervezni egy beszélgetés. Írásban esetleg az első pár mondatot.

Tőlem idegen az üres bókolás. Nem megy, ezért nem is próbálkozok vele.

Az én módszerem nagyon egyszerű: Ami érdekel, azt megkérdezem, a kérdésekre pedig válaszolok. Működik.

2013. márc. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%

Ilyen marhaságot. Már bocsi, oké hogy a megszólításról szól a kérdés. De mi lesz ha találkoznak? Majd gyorsan ír a gyakorikérdésekre hogy akkor mi is a következő lépés?

Ugyan már. Eleve döglött ügy...

2013. márc. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%

7!

A módszered valóban egyszerű, de egyben ergya is, hogy miért? Mert nők nem nagyon szeretnek kérdezni,max visszakérdezni,ellenben imádnak csacsogni. Szeretik ha meghallgatják őket és szeretik, ha úgy teszel, mintha figyelnél és valóban érdekelne,amit mond. Ha csak azokat a kérdéseket teszed fel, ami érdekel, akkor hamar megdöglik a beszélgetés. Vagyis ha nem kérdezel nem beszél, ha nem beszél nem halad a beszélgetés, ha nem halad a beszélgetés , elkezd unatkozni, ha unatkozik, akkor rád un, ha rád un, akkor az esélyed nála lecsökken 0-1%-ra. Hidd el nem a levegőbe beszélek, rengeteg ilyen szituációban voltam már.

2013. márc. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9!

Tévedsz. A nők (és a férfiak is) azt szeretik egy ismerkedésnél és egy kapcsolatban is, ha a másik érdeklődik felőlük. Tehát nem azt szeretnék, hogy úgy tegyél, hanem valóban érdeklődj!

Ha igazából nem érdekel, csak úgy kell tennem, akkor nem érdemes foglalkozni vele.

Lehet, hogy te két kérdés után kifogysz a témából, de ha én valakit meg akarok ismerni, akkor tele vagyok kérdésekkel. Inkább az szokott gondot okozni, hogy valamit még nem kérdezhetek meg.

Egy időben nagyon sok randim volt. Mindegy első randin 3-4 órát beszélgettünk.

2013. márc. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!