Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok?...

Milyen telefont ajánlotok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Új telefont akarok venni és nem tudom,hogy milyet érdemes.Tudnátok olyan telefonokat mondani ami(nek)

-van előlapi kamerája,

-viszonylag jó képeket csinál

-és nem olyan drága(30.000ft-40.000ft között)



2013. szept. 27. 19:38
 1/4 anonim válasza:
Ajánlani sajnos nem tudok, de szerintem ne számíts arra, hogy ennyi pénzért kapsz igazán jót. Nekem SONY XPERIA U-m van , de snsgyon megszívtam vele. Állandóan lefagy, lassú, pedig szinte üres. Szóval ilyet ne vegyél.
2013. szept. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
*nagyon
2013. szept. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
oksa.köszi a választ.
2013. szept. 28. 08:28
 4/4 anonim válasza:
Samaung galaxy s advance igaz 50000 ft a legolcsóbb de jó! nekem sokat bír gyors pedig tele van! 1500 kép 30 video 40 alkalmazás és működik! nem is akár hogy! gyors! lassan 1 éves már vagy 1000X leejtettem és jó! :D
2013. szept. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!