Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan rendelhetnék Iphone 5...

Honnan rendelhetnék Iphone 5 clone-t?

Figyelt kérdés
Szerentnék rendelni vagy venni egy Iphone 5 clone-t . Honnan tudok rendelni olcsón?

#klón #Iphone.olcsó
2013. szept. 28. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nane! Clone-t semmiképp ne vegyél, olcsó gagyi sz@r utánzat csak, aminek a rendszere sokat akad és befagy! Ha nincs rá pénzed, akkor inkább használtan vegyél, de mindenképp eredetit!
2013. szept. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnek igaza van.

A kérdésre válaszolva szinte bárhonnan lehet rendelni ilyen hulladékot.

2013. szept. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, klónt ne vegyél! Attól, hogy majdnem úgy néz ki, mint az igazi, még nem az! Használtan rengetet találsz. Ha nincs pénzed iphonera csak a klónjára, oké vedd meg, nekem mindegy, de az biztos, hogy rögtön rájönnek hogy klón ha kiveszed a zsebedből, és előtted vagy magukba röhögnek egy hatalmasat.
2013. szept. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Semmiképpen se vegyél klónt! Én beleestem ebbe a hibába!!!!

Megkaptam a telefont 10 percig működött és tönkre is ment!

2013. okt. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
21%
szia tőlem
2014. júl. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!