Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Bele tudok nyúlni az androidba...

Bele tudok nyúlni az androidba ha a készülék ki van kapcsolva? Többi lenn

Figyelt kérdés

Helló.

Az lenne a nagy gondom, hogy telepíteni akartam egy új állapotsort és mikor beraktam a System/apk mappába kiírta ,hogy váratlanul leállt nyomtam neki, hogy Kényszerbezárás vagy mi de mindig újra bejött aztán gondoltam egyet, hogy újraindítom de nem kapcsolt be. Megjegyzem Samsung Galaxy Ace. Bepacsolásnal ejút a Samsungos Animációig de onnan tovább nem hanem újra kezdi. Esetleg bele utnék nyúlni oda a System/apk mappába valahogyan recovery módban vagy számítógépen keresztül? Nem szeretnék hard resetet csinálni mert van pár adat amire szügségem van.Esetleg ha azokat le tudnám menteni.


2013. szept. 28. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi a fenének piszkálsz bele ha nem tudod mit csinálsz?
2013. szept. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ne haragudj, de ritka hülyeség volt bármit is csinálnod anélkül, hogy tudnád, mit csinálsz.

Rootolt egyáltalán?

2013. szept. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A telefonod még helyrehozható, de az adataidat b4szh4tod.

Stock romot leszeded a telódhoz, download módba rakod, odinnal flasheled a romot. Ennyi és legközelebb vigyázz jobban.

Ha mindenáron bele akarsz piszkálni az androidba, MINDIG KÉSZÍTS BACKUP-OT mind a fájlokról, mind az alkalmazásokról˛ROMról.

2013. szept. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Van BACKUP de nem tudom visszarakni, mert nem kapcsol be a telefon.
2013. szept. 30. 21:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Bekapcsológomb és HOME gomb nyomása egyszerre, előjön a Recovery mód, ott Wipe data, majd Factory Reset, mindent töröl a telóról, de el fog indulni, visszatöltheted a BACKUP mentést.
2013. okt. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Gratulálok.


Cseszheted. Maximum ott az adb, de az se biztos, hogy recoveryben csatlakoztatva elérhető.

2013. okt. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocs, most olvasom hogy nem akarsz HArd Resetet csinálini....:-( Hát, nem úszod meg....:-(
2013. okt. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt a reset nem oldja meg, mivel a system partíción van a hibás apk, azt pedig nem törli a rendszer.
2013. okt. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Próbalkoztam ADB vel de azt írta, hogy nem válaszolt a telefon. Aztán végül az lett, hogy tettem egy 4.2.2 -es androidot. Most meg lehet visszarakom a 2.3.6 -ost mert ezt nem lehet rootolni. Vagyis még nem tudtam.
2013. okt. 12. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!