Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg gt540 -el mit tudok tenni...

Lg gt540 -el mit tudok tenni ha kir két hibaüzenetet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Na pontosabban mint irtam lg gt540 telefonom 2 hibaüzenetet kiir az egyik: com.android.phone váratlanul leállt.Próbálja újra.

A másik:beállitások)process com. android.settings) az alkalmazás váratlanul megállt. próbálja újra



Na most mások is kérdeztek már hasonlókat, és lett irva hogy csinálni kell eredeti visszaállitást, meg valami hard resetet rajta, de sajnos az a gond, hogy engem nem enged be a beállitásokba, ugyhogy fogalmam nincs, ezek után mihez kezdjek.


Nemtudom megtudom e egyátalán itthon csinálni, esetleg ennek a csináltatása esetleg mennyibe kerülhet körülbelül.

Kérlek titeket, hogy segitsetek nekem, mert már nagyon régóta vágytam telefonra, és ha van rá lehetőség szeretném helyrehozni.



2013. szept. 29. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Hard resethez nem kell tudni belepni a menube, kikapcsolt allapotbol indul ,itt egy leiras [link] . Ha ez nemjavitja meg,akkor celszeruen ujra kell tolteni a szoftverét , erre elvileg van ingyenes program,de konnyen teglat csinlahtsz a telefonbol,ha hibazik..
2013. szept. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ remélem segit
2013. szept. 29. 10:00
 3/3 A kérdező kommentje:
Mostmár működik téynleg nagyon hálás vagyok.
2013. szept. 29. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!