Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb? Sony Xperia Sp...

Melyik a jobb? Sony Xperia Sp vagy Iphone 4S?

Figyelt kérdés
Kb ugyan annyiért tudom megszerezni mindkét telefont, de nem tudom eldönteni melyik éri meg hosszabb időre.Eddig csak Nokiám volt, de azt nagyon utáltam és így nem tudom, hogy az android vagy az ios a megbízhatóbb.Előre is köszönöm a válaszokat!

2013. szept. 29. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Az ios stabilabb ,de mondjuk a 4s nem feltetlenul a legjobb valasztas mar , hallottam problemakrol a 7.0.2-es fisstessel es ahogy latom orulten mar nem akarjak tamogatni ezt a modellt . A sony hires a hulladek supportjarol , legfeljebb egy frissitest fog megkapni (ha egyaltalan kap) szoval dilemma .. Mivel en jobban szeretem az ios-t ,szivem szerint az iphone-t javasolnam.
2013. szept. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
23%
én javaslom mindkettőt. az előttem szóló véleményével egyetértek, ezért talán én is kicsit az iPhone mellett vagyok, de tény, hogy a Sony a legtöbb gyártóval ellentétben nem használ a droidos cuccain olyan launchert, ami csak a memóriát zabálja, és megakasztja a hardvert, meg úgy általánosságban is elég jól tudják a telókra optimalizálni a rendszert.
2013. szept. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én iphone-t választanám, mert ha nem frissíted tovább az ios-t akkor mindig stabilabb és gyorsabb lesz , mint a sony rendszere
2013. szept. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!