Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb? Sony Xperia...

Melyik a jobb? Sony Xperia Tipo vagy Nokia 5800?

Figyelt kérdés
Melyik és miben?

2013. szept. 21. 08:36
 1/5 b95 ***** válasza:

Az Xperiára több alkamazás érhető el. Illetve kapacitív az érintőpanele. (cserébe viszont az 5800-nak van ceruzája, bár nem tudom, hogy ez neked előny-e.)

kb. ennyi a különbség.

sebességben egyik sem jobb a másiknál. frissítést valószínüleg egyik sem fog kapni.

2013. szept. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A választ egy 5800-ról írom, így azt javaslom Tipot vegyél.

A nokiát már 3 éve használom és ezidö alatt nagyon meguntam. Ha az áruházban megtetszik egy játék, és letöltöm akkor a nagy részük csak próbaverzió és kell hozzá net. Androidon az ingyenes játékokba max megjelenik egy hirdetés de legalább net nélkül is tudsz játszani vele..

A nokiába elöny az ingyenes offline navigáció, és a jobb kamera.

A tipohoz viszont több játékot le tudsz tölteni, kapacitív ( tehát nem nyomkodni kell a kijelzöt, hanem elég hozzáérni) ebböl adódóan multi touchos (több ujjadat érzékeli).

Szóval én a tipot venném inkább.

2013. szept. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 b95 ***** válasza:

„kapacitív ( tehát nem nyomkodni kell a kijelzöt, hanem elég hozzáérni) ebböl adódóan multi touchos (több ujjadat érzékeli).”

nem igaz. legalábbis az a része, hogy a tipo-nak csak azért multitouch , mert kapacitív panele van. a rezisztív panelnél is meg lehet oldani, hogy több érintést érzékeljen.

Ettől függetlenül az 5800 csak egyet érzékel, mert abba nem multitouch-osat raktak.


Vagyis általánosságban nem igaz amit mondasz, viszont az 5800-esetében igaz az, hogy csak 1-et érzékel.

2013. szept. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudom, ahogy azt is, hogy nem minden kapacitív teló multitouch képes, viszont arra kíváncsi lennék, hogy rezisztíven hogy oldják meg, hogy több ujjat érzékeljen.
2013. szept. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tipo sokkal jobb azt ajánlom
2013. szept. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!