Iphone probléma?

Figyelt kérdés

Ismerősöm hözött hozzám egy iphone 3GS-t, hogy próbáljam már megcsinálni. A probléma az vele, hogyha bekapcsolom és feloldanám a telefont (hogy bejöjjön a menü), akkor azt írja ki, hogy "Kapcsolódás az ituneshoz".

Megpróbáltam a legfrisebb 6.1.3-as IOS-t felrakni, de az itunes meg -1-es hibát dobott ki.

Valaki tudna valami megoldás mondani rá?

Köszönöm!



2013. szept. 29. 12:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és most meg már csak egy képet dob fel az iphone, mégpedig itunes jel, alatta itunes felirat és egy usb végű kábel van rajta.
2013. szept. 29. 13:00
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt ilyen, Recovery módban ragadt. Szervízben tudták csak megcsinálni, de fent van a neten hogyan kell megcsinálni, csak én nem tudtam mert egyáltalán nem értek hozzá. Egy próbát megér
2013. szept. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy oldalcímet kérhetek?
2013. szept. 29. 16:27
 4/5 anonim ***** válasza:

restore dfu

Erre keress.

2013. szept. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi!
2013. szept. 29. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!