Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 1020 & Xbox 360 vs...

Lumia 1020 & Xbox 360 vs Xperia Z1 & ps3?

Figyelt kérdés
Most tervezek venni konzolt, és telefont is. Szerintetek melyik párosítás jobb? Összelehet kapcsolni a telefonokat a konzolokkal? Nekem a ps3 jön bejobban, de azt hallottam ,hogy a playstationos szolgáltatás nem lesz elérhető itthon mobilon. Viszont az xboxosok igen. Melyiket duót válasszam?

2013. szept. 30. 08:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nekem csak a Lumiáról van tapasztalatom és infóm, és igen, valóban egy ID-vel össze lehet kapcsolni már most is az Xbox játékokkal a telefonokat, így vagy irányítóként lehet használni, vagy extra funkciót is (pl. térkép egy mászkálós játékhoz) el tud látni! ... és én a Lumia 1020 & Xbox párosítást választanám! :)
2013. szept. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Lehet valahogy kontrollerként használni a lumiákat? :) pl multizáshoz nem kell venni még egy kontrollert
2013. szept. 30. 09:03
 3/20 anonim ***** válasza:
50%
Mi ez a becsipődés,hogy össze akarod kapcsolni a telefonnal? Eszembe se jutna,hogy mikor xboxozok a telefont a kezembe vegyem.
2013. szept. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

A lumiat és az Xboxot ösze tudod kapcsolni egy ID-vel! A Lumian van egy Smartglass alkalmazás, amivel tudsz navigálni a menüben és irányítani is azt, bár játszani azzal tudomásom szerint úgy nem lehet!


A lumia 1020-al nagyon jól jársz! A WP8 is nyerő, meg az AMOLED kijelző is prímán néz ki benne! Az én Lumia 920 is nagyon tuti! :)

2013. szept. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
én is lumia-xbox párosítást mondanám.
2013. szept. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
21%

Értelemszerűen Z1+PS3. Miért? Mert a Z1 fejlettebb oprendszert használ+sokkal erősebb hardverben, jobban futnak rajta a játékok ráadásul magasabb grafikán (szerintem Lumián minden szaggat). A kijelzője full hd-s, ami játékszempontból elképesztő. A Lumia sima HD a túlszaturált ocsmány amoleddel (egyetlen dolog amiben jó, hogy jobban jeleníti meg a feketét, huhh, de a színei rondák).


A PS3 pedig erősebb sokkal hardverben az Xboxnál szintén. Xboxon sok játék már hajlamos szaggatni, lejárt az ideje (bár a ps-nek is, inkább vegyél négyest majd, ha telik Z1-re, arra is fog XD). :)

2013. szept. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
72%
A z kijelzője egy fos tft a nokia amoledjéhez képest. Még a középkategóriás p kijelzője is szebb mint zjé. Az is nagy butaság,hogy az xboxon szaggat valamilyen játék. Maradtál volna inkább csöndben.
2013. szept. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
60%

#6, több sebből vérzik a hozzászólásod, és látszik, hogy még életedben nem használtál - vagy tán nem is láttál?! - Lumiát működés közben.


Hardware... igen, az Android egy dinnye, ami magok nélkül nem tud létezni, viszont a WP8 tökéletesen van optimalizálva, és soha semmilyen körülmények között nem szaggat, nem fagy feleakkora hardwaren sem! Kijelzője "csak" HD, de kutya nem látja a kettő között a különbséget, és PureMotion HD+ technológiáról se feledkezzünk meg, amivel sokkal nagyobb frekvencián működik a kijelző, így nem mosódnak el a videók, animációk -> már csak ezért is jobb rajta játszani! Aztán hogy AMOLED?! Olvastad a mai Mobilaréna tesztet, és benne a kijelző-tesztet?! "Színhőmérséklet: 6923K", na most a totálisan színhelyes a 6500K, az ezektől való eltérés azt jelzi, hogy valamilyen irányban nem oké, lilás, zöldes, sárgás, ilyesmi... és nem nagyon tér el (Samsungok átlag 8000 értékéhez képest), és valószínű a Sony-é sem tér el, de a lényeg, hogy nincs igazad.


A többit inkább válaszra sem méltatom...

2013. szept. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
21%
A Z1 kijelzője full hd triluminos, nem rajzfilmes amoled. Haveromnál játszottam Xboxon, pl a GTA4 olyanokat akad, mint a bűn. (n)
2013. szept. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
26%

#8 Az android sem szaggat és sosem fagy le (csak nem mobilarénát olvastál?!) és azért kell a 4 mag, hogy elbírja a FULL HD-t és IGEN lehet látni a HD és full HD közötti különbséget. Az, hogy te még nem láttál full hd-s telefont az egy dolog. :))


Menj be egy T-be, rakd be mellé a Nokiád és csodákat fogsz látni. ^^

2013. szept. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!