Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Nokia...

Mi a véleményetek a Nokia lumia 50-ról?

Figyelt kérdés

Hali mi a véleményetek a nokia lumia 520-ról mi az előny és hátrány gyorsasága milyen ?


Nokia lumia 520-at vagy Iphone 3gs-t szeretnék venni melyiket vállaszam ?



2013. szept. 30. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
A Nokia Lumia 520 ár-érték arányban egész jó telefon, ráadásul a Windows Phone sokkal fejlettebb, stabilabb rendszer, mint az Android, csak nincs rajta annyi alkalmazás! Mindenképpen ezt ajánlom, az iPhone nem éri meg az árát, ráadásul a 3gs már csak használtan kapható, de még úgy se éri meg!
2013. szept. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Előny hátrány? 520 vs 3gs ?
2013. szept. 30. 19:54
 3/8 anonim ***** válasza:
3gs egyik legnagyobb hátránya, hogy már nagyon régi modell, már nincs támogatása, míg a Lumia 520-nak még 2016-ig érkezni fognak fő szoftverfrissítések, és alkalmazások száma is egyre csak nő!
2013. szept. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem akkor mondjak le a 3gs-ről pedig tetszik nagyon meg ahogy nézegettem róla videókat stzépen bírja az appokat meg szép képet készít ..
2013. szept. 30. 20:48
 5/8 anonim ***** válasza:
[link] Szinte mindenben jobb a Lumia 520.
2013. szept. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok! Az iPhone egyetlen előnye a jobb operációs rendszer, az ios egyszerűen verhetetlen, fejlett, stabil renszer, ami sosem fagy be, nem akad, nem omlik össze!
2013. okt. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugyanez elmondható a WP-ről is.
2013. okt. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon tetszik az Ios rendszer .. és ezért is akarok venni 3gst- szerintem ugyanazokat a programokat elbírja mint a 520 és az 520-ra alig van még alkalmazás stb !
2013. okt. 3. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!