Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5 vagy Nokia lumia...

Iphone 5 vagy Nokia lumia 1020? Melyiket válasszam? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
2013. szept. 30. 19:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Lumia. Annak jó a kamerája és olcsóbb is, nincs túlárazva.
2013. szept. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Én is Nokia Lumia 1020-at választanám, kamerában verhetetlen, és sokkal egyedibb is.
2013. szept. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
54%
Lumia 1020 sokkal jobban megéri az árát. És az ember nem lesz tőle páwa. Kamera verhetetlen, operációs rendszerének hála, nem / nagyon ritkán fagy. (nekem lumia 800 van 10hónap és 1 nap alatt nem fagyott le 10*)
2013. szept. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%

Árak szinten kicsit tájékozatlanok vagytok

Lumia 1020:

[link]

Iphone 5:

[link]


Iphone nem fagy se ritkán se gyakran.

2013. szept. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

így van utolsó. többiek. ez mire jó, hogy "nem leszek tőle páwa". ez az általánosítás semmire nem jó. én is iPhone-t használok. nem azért vettem, mert attól menőbb leszek...innentől bukik is az egész elmélet.

kérdésre válaszolva csak elméletben jobb az 1020(különben vennék akár azt is, ha váltanék). mint szokás mondani, nem a gép teszi a fotóst, szóval akinek van érzéke a fotózáshoz, az tud egy másik telefonnal is jó képeket csinálni. nyilván 1020ban több olyan dolog van, ami előrébb viszi a fotózást, pl a jóval nagyobb lencse meg a xenon vaku is. én egyedül csak a mérete miatt nem venném meg, aránylag kicsi a kezem, 4"-en simán kifúj nálam egy teló, volt egy 920-am kölcsönbe nemrég, és az is kicsit kényelmetlen volt, pedig az azért nem olyan sokkal nagyobb. de ha ez nem lenne akadály, akkor valóban bajba lennék. wp is közel áll hozzám, iOS is. egyedüli visszatartó erő, ami az Apple-nél tart, hogy már nem egy alkalmazás, játék meg van vásárolva, így az onnantól felesleges lenne.

2013. szept. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
3%

Kedves első, azért ez elég érdekes, hogy "A lumia megéri az árát".


Egy középkategóriásnak is alig nevezhető hardverért 200ezer, csak mert 40 megapixeles a kamerája (ami kamu, mert 38-ban működik..lényegtelen). Megveszi emberünk a Lumiát, hogy neki csúcsgépe lesz, majd felrak egy Modern Combatot és fullra levett effektekkel szaggat... ha ez neked csúcs, akkor áldásom rá.


Iphone 5 a nyerő. Szép képeket csinál az is, és 4 magos GPU van benne (nem pedig 1 éves gpu, mint a csúcsnokiában). :)

2013. okt. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Barney96 ***** válasza:
64%
Az idióta díszhuszárnak előttem, ha az iphone 5 majdnem egy éve jött ki, akkor vajon mennyi ideje tervezték a gpu-ját?? Meg ha már az e-pénisz méregetés megy, a lumiának papíron magasabb az órajele és a ram is több. És szerintem se a wp-t se az ios-t nem kéne bevonni ebbe a szarmenemnyocmagos hardver mérős cuccba, mert mindkét rendszer teljesen jól elvan azzal ami alatta duruzsol és ez sokkal fontosabb mint hogy milyen a gpu meg stb.
2013. okt. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
41%

Egyiket se....Iphone 5s


De inkabb az 5 mint egy Nokia.....ha volt mar iphonod sose lesz masod ez olyan mint a Mercedes...ha vezeted mar nem kell masik.

2013. okt. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Akkor nyilván nem volt még WP8-as Nokia Lumiád :)
2013. okt. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
wp-nél is lehet ugyanez...mind2 rendszer elég jó. :D én már leírtam, hogy miért nem váltok iPhone-ról...5ös voltam :D
2013. okt. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!