Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok érintőképernyős...

Tudnátok érintőképernyős telefont ajánlani?

Figyelt kérdés
Olyan telefont keresek,ami nem több mint 70-80 ezer ft,de jó minőségű nagy pixelszámú kamera van esetleg előlapi kamera is van,zenelejátszó jól működik,hangzása is jó,gyors a telefon és a wifi is gyorsan működik (tudom hogy a jelerősség nagyban befolyásolja a wifi gyorsaságát de tapasztaltam,hogy kettő telefon ugyanazon a wifin másmilyen gyorsasággal töltött be).
2013. szept. 30. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:

hello !


[link]


[link]


ezt a kettő ajánlanám amelyik közül neked jobban tetszik.

2013. szept. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi az Sony Xperia jobban tetszik,meg az ára barátságosabb is mint az LG-nek.Esetleg valamilyen tapasztalatod nincs vele kapcsolatban? Mit gondolsz a Samsung telefonokról? Jobb mint ez a Sony Xperia?
2013. okt. 1. 12:45
 3/3 anonim ***** válasza:
70-80 ezerért nem kapsz igazán jó samsungot, ami meg is éri az árát. én SP-t fogok venni, vagy az LG-t mert ahogy nézegettem mit írnak róla elég sok a pozitív visszajelzés, a negatív kritika elenyésző.
2013. okt. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!