Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobilt ajánlanátok?

Milyen mobilt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Érintőképernyős, 4inch fölötti mobilok érdekelnek, lehetőleg minimum két magos procival, android, jó fényképezővel hd kijelzővel. Ajánlatok jöhetnek. Én az Alcatel OT Idol Ultrára gondoltam, szerintem jó az ár-érték aránya

2013. szept. 30. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

pff alcatel-t sokan szidják a procija miatt, hogy akadozik menüben is stb.

nem ajánlom. ja és nincs fülhallgató csatlakozó rajta, kell hozzá külön micro usb-3,5 mm jack átalakító ez is egy nagy - szerintem


[link]


[link]

2013. szept. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Engem az Alcatel vékonysága fogott meg, alig 7mm vastag, illetve vékony :) videókat néztem ott a menüje elég gyorsnak tűnt, egy samsungos galaxy s3 ex tulaj is erre cserélte le a telefonját és nagyon dicsérte. A jack csatlakozó, átalakító kábel gyári tartozék, ahogy figyelgettem, nem zavaró, nem vastag és kényelmetlen cucc. :) Sony-t nem szeretem, most is Sony van de mindig le fagy, ős korban is még Sony-m volt az is hasonló hibákkal rendelkezett. LG-vel még nem volt tapasztalatom soha, hallani se hallotam róla, bár annak a menüje nekem gagyinak tűnik. :)
2013. szept. 30. 21:19
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
akkor vedd meg a szarabbat. egészségedre :)
2013. szept. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem fagynak le a Sony telefonok, valószínűleg nem értesz hozzá (ahogy ki is derült), a menüt meg le tudod cserélni, ezért android. :))


Xperia SP, vagy Xperia L mindenképp a nyerő az olcsó kategóriában, esetleg Galaxy S4 mini. Ha megveszed az Alcatelt, ne csodálkozz, hogy szaggatni fog, frissítéseket meg hírből sem fogod ismerni... ^^

2013. okt. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal. OT Ultra sanjos egy fos, nincs 3,5 mm-es jack ami rohadt nagy hátrány mai világban. Ennyi pénzért még LG 4X-et is kapni ami szét alázza.
2013. okt. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!