Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple ID-t hogyan tudok meg...

Apple ID-t hogyan tudok meg szüntetni? Eleg nagy a gaz.

Figyelt kérdés
Az apa id m meg adtam tobb embernek is es a telefonok amiken az en Apple id m van ossze kapcsolódtak. Látjuk egymás üzeneteit meg mindent. Hogyan töröljem az Apple id m hogy csinálhassak egy újat amit senki sem tud? Koszi előre is

2013. okt. 1. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudod törölni, bukta. De tudsz újat csinálni.

De minek adod meg egyáltalán a saját ID-d más embereknek??? Ha ennyi eszed van, akkor viseld a következményeit.

2013. okt. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Elég egyszerű a dolog. Változtass jelszót.
2013. okt. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nézz bele inkább a beállításokba. külön lehet beállítani az iCloud, iMessage és Facetime, az App Store és iTunes-hoz. én is közös ID-t használok öcsémmel, mert a sajátomat nem úgy regeltem, ahol ki lehet hagyni a kártyaadatokat(és már azt az ID-t is belaktam). Szóval a sajátomat használom iCloud mentésekhez, iMessagehez, és csak App Store-on közös.
2013. okt. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!