Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy iPhone-nál is előfordulnak...

Egy iPhone-nál is előfordulnak az alábbi problémák, bugok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Na szóval. Nekem egy Sony Xperia S telóm van, és nem értek pár dolgot. A gombokat időnként nem érzékeli a telefon, tehát hiába nyomkodom, lósz*rt nem fog érni, mert nem érzékeli. Csak a ki-be kapcs működik. De amikor azt a gombot nem érzékeli, akkor az instant restart funkciót kell használni, ami annyit jelent, hogy a kikapcs és a hangerő le gombot kell lenyomni, és azt már érzékeli. Egy hosszabb internetezés után miután a főképernyőre lépek vissza, hiányoznak az ikonok, és kell egy pár mp, hogy betöltse azokat. Ezeket más prémium kategóriás telefonok is csinálják? Kifejezetten az iPhone-okra lennék kíváncsi. Azokkal milyen problémák szoktak lenni ilyen téren?

2013. okt. 1. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
én még nem találkoztam a másfél év alatt ilyesmivel, de az iOS sem tökéletes. annyi szent, hogy stabilabb, mint a droid.
2013. okt. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem. Igazából egyenlőre úgy se tudnék telefont váltani. Még csak 3 hónapja van meg, tehát még több mint másfél év hátra van a hűség izével, bár nem vagyok teljesen megelégedve a telefonnal. Túl sok a bug, plusz a szolgáltató is csinál hülyeségeket...
2013. okt. 1. 16:46
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Ennyiből sokkal jobb az Iphone 3 év alatt összesen 2 fagyásom volt a telefonomon. Barátnőmnek is Sonyja van, az is ilyen néha. Neki egy éve van meg, és ennél sokkal durvább dolgokat is csinál, nem tudja felvenni, megszakad a beszélgetés, ha üzenetet kap zenehallgatás közben után csak az egyik füles szól. Fagyások.

Szóval a java előtted van még.:D

Hogy miben jobb, kb. mindenben, talán csak a kijelzője kicsi.

2013. okt. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Amúgy sok helyen láttam, hogy a sony-t írják jobbnak, sok helyen pedig az apple-t. Én úgy voltam vele, hogy azért eléggé drága egy iPhone, úgyhogy ezért döntöttem a sony mellett. Majd ha olyan állást sikerül szereznem, ami mellett meg engedhetem magamnak, talán ki is fogom próbálni. Esetleg vállalok a nyári szünetben diák munkát, és akkor annyival közelebb leszek hozzá... Nem tudom. Ez még a jövő, mi meg a jelenben élünk.
2013. okt. 1. 18:39
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
igazából a sony is a jobbik rossz, nekem is volt Xperia S néhány hétig, szerencsére nekem nem volt baja, de azért gyakrabban előfordul mint iPhone-nál. ár az valóban egy szempont.
2013. okt. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nyilbán azért csinál ilyeneket a telefonod, mert elrontottad a frissítést és most a 2 OS (régebbi+újabb) összeakadt. Ilyenkor állandóan lefagy, instabil lesz, szaggat össze-vissza...


Csinálj egy factory resetet, majd Sony Update Service-szel húzd újra a telefont, mindent törölj le a legutolsó byte-ig (magadnak köszönheted), és voilá, kész a tökéletes droidos telefon! :)


Task Killert, cleanert, meg ilyen ram optimalizáló sz*rokat pedig felejtsd el, ha esetleg használsz! Azok többet ártanak, mint használnak + merítik a telefont!


Megjavítottam a telefonod virtuálisan... :$

2013. okt. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát, az alap frissítő programmal frissítettem a telefont, még az Ice Cram Sandich-ről a Jelly Bean-re, és most is van egy frissítés. És akkor is ez volt. Minden játék mentésem elveszett, meg minden videót zenét rakhattam rá újra. De majf ha egyszer ráveszem magam, megcsinálom. Köszi a segítséget!
2013. okt. 2. 15:17
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bő 2.5 éve van iPhone 4-em. Eddig egyszer fagyott (az is extrém körülmények között, amivel átlagfelhasználó sosem fog találkozni), viszont van egy visszatérő bug: néha bejövő telefonhívás esetén a slider abnormálisan működik, ekkor vagy visszacsúszik a helyére, vagy egyáltalán nem is regál az érintésre. Ekkor egy pár másodpercre szüksége van, hogy feléledjen.
2013. okt. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 walk w1th mee ***** válasza:

nekem asszem 1x fagyott az i4..

és sajnos,ugyanaz a gond akadt nekemis egy idő után mint az utolsónak,a slider gomb bejövő hiváskor sokszor visszahúzódó tipus xD

de amúgy meg kvára szeretem.:D

2013. okt. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!