Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Real racing 2 (nexus 7)...

Real racing 2 (nexus 7) rendesen elindul meg minden és mikor bejön a menü akkor a kép ilyen fekete árnyalatú minden, mármint a textúrák meg minden, tudtok rá valami megoldást? Link a képről valami ötlet tipp játék közben is ilyen tipp?

Figyelt kérdés

2013. okt. 1. 17:56
 1/7 A kérdező kommentje:

[link]


na így néz ki, és a rendes verseny közben is ilyen...előre köszönöm a segítséget remélem ti ügyesebbek okosabbak vagytok mint én mert nem jövök rá h mi a baja...

2013. okt. 1. 18:00
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]


bocs ez a rendes link :D

2013. okt. 1. 18:01
 3/7 A kérdező kommentje:

f u have this game, but have texture problems.Then change your view mode until is good(Tap on top right your screen corner.) If u don’t have this game: Down…

Video Rating: 4 / 5


amúgy ilyen van írva az egyik oldalon ahol leszedtem ez jelent valamit vagy valakinek mond valamit?

2013. okt. 1. 18:19
 4/7 A kérdező kommentje:
rendesen a Google play szedtem le pénzért ezért is bánt a a dolog, tipp?
2013. okt. 2. 17:02
 5/7 anonim válasza:
Nem tudsz mit csinálni vele sajnos, de szedd le a Real Racing 3-at az jobb és ingyenes. (Am kereshetsz real racing 2 apk for Nexus 7 a google-n)
2013. okt. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ookami-sama válasza:
Az okot a telefon gpu-jában lehet találni, valószínüsítem, hogy nvidia tegra chip-es, ez elég sok compatibilitási problémát felvet, keress neten így: "Real Racing 2 for tegra"
2016. jún. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ookami-sama válasza:
ja ez 2013-mas akkor minek írok XD
2016. jún. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!