Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol találok nőies tokot...

Hol találok nőies tokot Galaxy S-hez? Légyszi ajánljatok ilyesmit ha tudok linkkel, képpel. Nyilván fontos az is hogy rendesen védje, de a fekete bőrtok nagyon férfias amiket láttam alapban hozzá.

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
szegény galaxy s-t rózsaszín tokba akarod rakdni? :D nem is illene hozzá, mert szerintem egy férfi telefon
2011. máj. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Barátnőm SE x10-et használ, az sem egy nőies de nagyon szép tokok vannak ebay-en az összes ilyen okos telefonhoz. Olcsó pénz az összes és több 100 féle fajta van.
2011. máj. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
amúgy az ebayen, vagy vaterán talán, ha létezik hozzá
2011. máj. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Dehogy akarom rózsaszínbe rakni.:D A nőies nem egyenlő a rózsaszínnel.;) Csak kicsit finomabb, lágyabb vonású tokot keresnék, nem ezeket a böszme, férfias, sima szögletes tokok.
2011. máj. 16. 05:41
 5/5 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintem elég semleges telefon a SGS, de a lágy vonala miatt inkább nőiesnek mondanám ha muszáj valahova sorolni.:) Az iPhone4 az férfias. Szerintem.:)
2011. máj. 16. 05:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!