Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az is okos telefon, amin csak...

Az is okos telefon, amin csak WIFI van vagy csak az, amin Android is?

Figyelt kérdés

2013. okt. 1. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
63%

Mindegyik telefon okos, amelyik a telefonáláson kívul más (sok) funkcióra is alkalmas. Azért jellemző bennük a WiFi, kevésbé a Buetooth és GPS.

Hardverében egy mini PC, legyen rajta Android, IOS, Bada vagy Winmobil.Ez mind lehet okostelefon.

2013. okt. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Attól,hogy egy mobilban van wifi, még lesz okostelefon. Okostelefon akkor lesz, ha van benne valamilyen op. rendszer.
2013. okt. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. okt. 1. 19:43
 4/8 KissJani2 válasza:
88%
Szerintem nincs konkrét meghatározása az "okos" telefonnak. Akkor hívhatjuk annak, ha a telefonáláson kívüli funkcióival lényegesen meg tudja könnyíteni a mindennapjaidat. Pl. Intelligens naptár, jegyzetek, fényképező stb. De legfőképpen Internet!!! Pl. mail, jegyrendelés meg ilyenek.
2013. okt. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Én a #2-essel értek egyet, attól lesz okostelefon, hogy van rajta valamilyen operációs rendszer legyen az Android, Windows Phone, Bada, Symbian, Ios vagy bármi más rendszer, ami az érintőkijelzőn keresztül önmagában is érzékeli az ember jelenlétét, és jobban megérti a parancsokat, na meg több funkciót tesz lehetővé!
2013. okt. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 KissJani2 válasza:
90%
Ha kicsit utána nézünk az op. rendszer definíciójának, hamar kiderül, hogy minden mobil telefonon van. Csak a régebbieken jóval egyszerűbb.
2013. okt. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Minden mobilon van operációs rendszer, és hülyeség, hogy csak az Android, Windows Phone, IOS, és Bada telefonok lehetnek Smarttelefonok. Léteznek ezen kívül más rendszerek is, amik jobbak, csak nincsenek így felkapva, mint pl. az Android, ami egy nagy rakás......
2013. okt. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%

#7 Szerintem te sem érted, amit írtál... :$


Amúgy valóban, ahogy előttem írták. Az az okostelefon, ami a társad lehet a hétköznapokban! Nem csak hívásra használható, hanem arra , mint pl. egy PC!


Amúgy kihagytátok a BlackBerryt, ami a legbiztonságosabb OS mindközül. :P

2013. okt. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!