Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik lenne a legjobb valasztas?

Melyik lenne a legjobb valasztas?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Inkabb jatekokra kenne a telefon,ha tudtok mas telefont akkor irjatok meg,kb. ezt az arat ussek meg.



2013. szept. 29. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennyiért már xperia l is bőven kapható és jobb is.
2013. szept. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kosz szepen a segitseget :D
2013. szept. 29. 21:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezek közül összességében az LG a legjobb!
2013. szept. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ace Plus: egy újracsomagolt Galaxy S, elég régi konstrukció, ennyiért rablás.

Bluebanther Defiant: Az az MTK proci nem annyira rossz benne, de ennyi pénzért ilyen kevés ram.... felejtős.

Optimus L7 II: Ha jobban szétnézel akkor ezt megkaphatod egy jó 10ezerrel olcsóbban is, de még akkor se igazán éri meg az árát. Hasonló kaliber a Huawei Y300-sa és az függetlenül se kerül többe 40-nél, Telekom webshopból meg 30.


Xperia L, SP, Optimus 4X HD, szintén hasonló áron be lehet szerezni és sokkal jobbak.

2013. szept. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok! Az Optimus 4X HD-t én is tudom ajánlani, nagyon szuper telefon, csak kissé drágább az általad linkeltektől!
2013. szept. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!