Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace 2-vel...

Samsung Galaxy Ace 2-vel készített képek miért "romlanak el"?

Figyelt kérdés

Amikor megcsinálom a képet, szép, jó, semmi baja.

A galériában megnyitom, meg tudom nézni, még mindig semmi baja. Aztán mikor legközelebb rámegyek, feldarabolja, felét levágja, vagy éppen meg sem nyitja...

Mitől van ez?! Akkor is előfordul, ha sok kép van a memóriakártyán, és akkor is, ha kevés.

Ja, és nem minden képpel csinálja ezt, csak néha-néha egyel, de nagyon bosszantó...újabban, ha fényképezek, mindenből legalább kettőt készítek, hátha az egyik tönkremegy...


2013. okt. 1. 19:01
 1/5 anonim válasza:

Nem létezik hogy ilyet csináljon. Talán csak rosszul jeleníti meg a telód. Innen nem tudjuk hogy mi van beállítva neked, de lehet szoftver hibás is akár. Nagyon kirívó esetben a memóriakártya hibás. (Bár kétlem, hogy mikor kiírja rá még jó, utána meg egyszerűen elromlana)

Szerintem nézz meg egy ilyen képet más eszközön hogy ott milyen. Pl. számítógépen.

2013. okt. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Számítógépen megnézve ugyanez a helyzet - ezt már próbáltam...ott is ugyanúgy néz ki a kép, mint a telefonon...
2013. okt. 2. 09:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szoftverhiba, tuti
2013. okt. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

:( hát nem örülök...

Lehet, h hülye kérdés, de azon a szoftverfrissítés segít? És az számít, h még garanciás? Elvileg ezt ennek keretein belül javítják?

Bár nem is ezzel van a gond, hanem, h gondolom majd hetekig várhatok rá, m ezek a szolgáltatók (ahogy hallani lehet) sajna nem a gyorsaságukról híresek...

2013. okt. 2. 11:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, sztem segítene a szoftverfrissítés. Ha azután is rosszak a képek, akkor ott más baj van. Amúgy meg szoftverfrissítés otthon is végezhető. Csak ismerni kell hozzá az Odin-t, recoveryt stb. androidos telefon cuccokat. Én pl kb 20 perc alatt megcsinálnám 2.3.6-ról főzött 4.1.2-re :)
2013. okt. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!