Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia Tipo-t milyen programma...

Xperia Tipo-t milyen programmal és hogyan tudom rootolni?

Figyelt kérdés
A rá feltelepített Avast tűzfala csak root-olt telefonon tud működni. És ugyanez jellemző a reklámblokkoló programokra hogy root jogosultságot kér.
2013. okt. 1. 19:44
 1/2 samuszaki válasza:

Én két napja próbálkozom egy Xperia Tipo Dual root-olásával. Sikertelenül. Szóval csak azt tudom elmondani, hogy hogyan nem működik az enyém. Egy csomó program terjeng a virtuális világban, de egyik se akar a telefonommal szóba állni.

A tuti biztos megoldást ígérő az UnlockRoot.

Engedélyezni kell a beállításokban a fejlesztői lehetőségeken belül az USB hibakeresést, a készenléti állapotot és az álhelyeket. A biztonságban meg az ismeretlen forrásokat.

Ezek után a Root gombra kattintva elindulna a folyamat, de e helyett nekem kiírja, hogy nincs a készülék csatlakoztatva. Ami azért érdekes, mert a gép viszont felismeri és tudok fájlokat is másolni.

Nem tudom mit rontok el. Elvileg így mennie kéne.


A telefon amiről szó van:

Sony Xperia Tipo Dual ST21i2

Android 4.0.4 (Azt hiszem ez az ICS azaz Ice Cream Sandwich verzió).


Itt a link a programhoz:

[link]


Sok sikert, vagy szerencsét, vagy nem tudom mi kell hozzá!

Bár az is lehet, hogy én vagyok a hülye és valamit rosszul csinálok.

Ez esetben akinek sikerül, kérem tudassa velem mit rontok el két napja.

2013. dec. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Tudom, hogy régi, de:


1. Letöltötd a Magisk Managert a telódra, link: [link]



2. Lesz egy install gomb, rányomsz, először a "download zip"-re, majd, a telefonod stock ROM-jából, Amit a neten meg tudsz keresni, kiveszed a boot Img-et. Ezt úgy teszed meg, hogy letöltöm a tippet, kicsomagolod, és átteszed a telódra.



3 Ezután a telódon az install gombra kattintva a 2. Lehetőséget választod ki, inputként a boot.Img-t megadva.



4. Egy kis idő után ki fogja írni, hogy az elkészült fájlt lementette a Downloads folderbe (vagy bárhová máshova)



5. Flashelés.


Na ez az, ami minden telefonnál más. Ezt már rád bízom, nemtom, a telefonod fastboot-kompatibilis - e, ezt neked kell tudni. Keress a googleon, és 100%, hogy találni fogsz valamit.

2018. okt. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!