Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows phone 8 vagy az...

Windows phone 8 vagy az android a jobb, stabilabb? Vagy akár márkát is mondhattok melyik jobb, sony vagy nokia. Nokiából a lumia 820at néztem ki. van olyan ami ebben az árban jobbat nyújt sony?

Figyelt kérdés
2013. okt. 2. 18:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A Windows phone 8 stabilabb rendszer, viszont az Android sokkal testreszabhatóbb és több alkalmazás van rá!

Ilyen árban Sony-ból az Xperia SP vagy Xperia TX a legjobbak, de tudom még ajánlani szintén Androidosból az LG Optimus 4X HD-t és az LG Nexus 4-et szintén ilyen árban és hasonló tudással!

2013. okt. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Vortrex ***** válasza:
70%
Nem ekvivalens a kérdés :) A win phone 8 a stabilabb, de az android a jobb :)
2013. okt. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
a 4x hd-t néztem, de azt hallottam hogy LG-t nem szabad venni.
2013. okt. 2. 21:40
 4/12 A kérdező kommentje:
még annyi kérdés hogy a TX az lejátszik avi.-t ? mee ugy olvastam hogy nem
2013. okt. 2. 22:06
 5/12 Vortrex ***** válasza:
A videólejátszótól függ, hogy milyen videót tud lejátszani. MXplayer ingyenesen letölthető és minden videót visz.
2013. okt. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%

A wp jobb.. ennyi , aki nem ezt mondja az nem próbálta. Én most ba**tam el az enyém és rákényszerültem egy sz*rdroidra :((( SOKKAL LASSABB ÉS BUTÁBB :((


De amúgy javaslom menj be egy üzletbe nézd meg a felületét meg , hogy hogy tetszik :)

2013. okt. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok! Hülyeség, hogy LG-t nem szabad venni, az is nagyon jó márka, a Samsung után a "kis kóreai" :D Sokan panaszkodnak, hogy a 4X HD melegszik, de hát melyik okostelefon nem? Én is ilyet veszek majd, ár-érték arányban egyszerűen szuper, 60 ezerért lehet már kapni, de egészen 80 ezerig nincs nála jobb!

Ráadásul van rajta állandó szoftverfrissítés, 1 hetes időjárás előrejelzés, és a menü ikonjainak kinézetét is egyedileg testeszabhatjuk, sok újítást vezetett be ez a telefon! És az Android igaz, hogy nem a legstabilabb operációs rendszer, de a 4.1.2, ami ezen a telefonon is van, nagyon stabil verzió

2013. okt. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
4x hd vagy xperia tx ? vélemények?
2013. okt. 3. 12:31
 9/12 anonim ***** válasza:

A processzor típusa rosszabb az LG-ben, de így is a 2. legjobb, ráadásul kétszer olyan gyors! A kamerája felbontása is kisebb, de ezeket leszámítva minden az LG mellett szól, még az ára is! :)


[link]

2013. okt. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
53%

Szerintem (én azt tapasztaltam)az android operációs rendszer eléggé fagy, sokkal lassabb a windows 8 platformnál, ezért mindenképpen azt ajánlom. (nekem nagyon nem vált be az Android, pedig drága telefonnal használtam, - nagyon bonyolult módon ROOT-olni kell, hogy normálisan működjön, és nehézkes is. Ráadásul a NSA-Google páros mindent tudni akar rólad, azt is közli a google-val, hogy pontosan hol tartózkodsz. (még akkor is , ha nincs bekapcsolva a GPS!! nem is szólva a feltöltött telefonszámokról,ismerősökről mailekról, ) . Szóval adatvédelmi szempontból katasztrofális OPrendszer az android. A windows phone valamivel jobb ebből a szempontból. Persze itt is jobb, ha nem a MIcrosoft tárhelyet használod. De legalább gyors, nagyon szép csempés felülete van, simán működik, nem kell állandóan újraindítani, napokat eltölteni az android rootolásával, eleve használhatóbb szinte minden funkció rajta A navigáció sokkal jobb, mint a google maps (Nokiákon biztosan)


Az Androidoknál egy csomó programot csak azért kell megvásárolnod, hogy egyáltalán próbáld normális működésre bírni a telefont (pl task killer a fagyások ellen, de mégis fagy a telefon - vagy mindenféle profil programok. A jobb alkalmazások a windows phone-ra is megvannak. Az az android operációs rendszeren ráadásul gyakran ötletszerű változások vannak - pl egy frissítéssel kiiktatták, hogy külön lehessen szabályozni az értesítések hangerejét . Napokat töltöttem el, hogy megpróbáljam visszacsinálni - sikertelenül.


A WP8 meg csak egyszerűen működik. El lehet felejteni a telefon állandó, kényszerű bütykölgetését, napi többszöri újraindítását, a fagyásokat.Hihetetlen könnyebbség a WP8 az androidhoz képest!

2013. okt. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!