Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia sp 73-ért jó telefon?

Sony xperia sp 73-ért jó telefon?

Figyelt kérdés
Meg akarom venni t-mobilnál akciós most 73-ért mi a véleményetek tapasztalatotok róla megéri?Wifije milyen?Jól viszi a full hd-s videókat képernyője mennyire szép?Esetleg a lumia 820 esetleg egy iphone 4s vagy hasonló árkategóriába van jobb telefon?Olyan véleményét is várom elsősorban akinek van és használja.Zene hallgatás Film nézés(néha) netezés néha játék ilyesmire használnám leginkább.Processzora jó neki?Nem akadozik a legjobb játékoknál sem meg pl youtube-on full hd-s videóknál?Bármi jöhet róla a rossz tulajdonságai is ha van remélem nem sok:D Én is próbáltam egy kis ideig amég vártam a buszra de addig nem igazán sikerült ki ismerni...

2013. okt. 2. 21:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!