Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Te nem félted bárhol, bármikor...

Te nem félted bárhol, bármikor elővenni a telefonod az utcán, buszon, nyílt helyen? Van rá esély, hogy szemet szúr valakinek, nem?

Figyelt kérdés

Főleg, ha drága.

Tudom, nem kellene félnem, de féltem a telefonom.

Mondjuk elnézve a sok kis tinilányt, szerintem előbb kapnák ki nekik a kezükből a telefonjukat, mint az enyémből, de kitudja...


Te elő mered venni, bárhol, bármikor az utcán, nyilvános helyen a telefonod?

Nem arra gondolok, ha hívnak, mert az természetes, hogy nem hagyod, hogy csörögjön, de amúgy elővenni, megnézni valamit a neten, vagy játszani a telefonon, még ülsz a buszon.



2013. okt. 2. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
én nem függök ennyire a fészbukktól, hogy addig nézegessem, ameddig neki nem megyek valakinek. tömegben meg amúgy sem veszem elő, még ha csörög, akkor is inkább némítom. már csak a hely szűke miatt.
2013. okt. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De igen. Éppen ezért nem is veszem elő akárhol, akármikor. Persze nem vagyok teljesen parás, de ráadásul a 8. kerületben lakom és sokszor megyek gyalogosan olyan helyeken, ahol nem kellene ezzel felhívnom magamra a figyelmet. Azt gondolom ésszerű körültekintéssel élek :-)
2013. okt. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sose féltem, pedig mindig az aktuális csúcs-droidok egyike volt a birtokomban.. igaz, mostanában gyakrabban megyek távolabbra, és emiatt inkább autóval megyek
2013. okt. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ.

Sokat szoktam egyedül vonatozni ( leginkább elővárosi vonatokon ) és akkor a körülmények felmérése után elő szoktam venni a telefont ( Nokia Lumia 820 ) és netezek vagy éppen játszok rajta.

A "körülmények felmérése után" alatt azt értem hogy ha például egy egész cigányvajda utazik velem egy vonaton ( volt már ilyen nem is egyszer ) akkor inkább némán ülök egy helyen és nem veszek elő semmit és még véletlen sem nézek rá egy cigányra sem.

2013. okt. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Még nyáron ez történ:Sétáltam a tesómmal az utcán aki telefonon épp üzenetet küldött.A járdán felénk jön két cigánylány.Amikor már szinte mellettük vagyunk a járdán az egyik cigó a tesóm telefonjáért nyúlt.De a tesóm szerencsére erre felfigyelt,és csak kirántotta a telefonját a cigány mocskos kezéből.Utánna el is futottak szerencsére.
2014. szept. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!