Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egyik iphoneról lehet a...

Egyik iphoneról lehet a másikra játékokat küldeni bluetoothon keresztül?

Figyelt kérdés

2013. okt. 3. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Iphonon az csak disznek van.
2013. okt. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A bluetotth csak dísznek van?:D
2013. okt. 3. 17:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Bizony. Tudsz rá fülest csatlakoztatni és annyi.
2013. okt. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nehogy elhidd már az ilyen trolloknak akik még életükben nem használtak iPhone-t.


Bluetoothon keresztül tudsz küldeni fájlokat egy másik iOS eszközre, játékot viszont nem tudsz. Arra ott van az App Store, onnét lehet letölteni.

2013. okt. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bluetoothon keresztül NEM tudsz küldeni fájlokat. Se zenét se képet, videót se hangot es appokat sem. A bluetooth jo pl fejhallgatohoz, autos kihangositohoz, de lattam mar bluettohos ajtozarat is.
2013. okt. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Látom ismét ide keveredett valami troll vagy olyan aki nem ért a telefonjához.

DE LEHET KÜLDENI iPhone-ról iPhon-ra FÁJLOKAT.

Azért, mert te vagy még sosem használtál iPhone-t vagy tájékozatlan vagy arról nem én tehetek.


Te nagyon okos ha nem lehet, akkor ezek a programok mégis minek vannak az appstore-ban?? Dísznek??? LOL De még külön app sem kell hozzá csak ugye érteni kéne a telefonhoz vagy nem kéne trollkodni.


[link]


[link]

2013. okt. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok troll iphone 4st es ipadet hasznalok. A ket link kozul az elso nekem nem nyilik meg, viszont a masodikat felraktam ket eszkozre es 2perc szenvedes utan nem kuldte at az ahitott kepet. Ezt a "kulon app sem kell hozza"-t nem nagyon ertem vagy en nemtalaltam meg a kuldes bluetoothon funkciot vagy nincs is, de azert kerlek valaszolj. Ha valamelyik bluetoothos kepkuldo app megis mukodne akkor azt beneztem, elnezest, de zeneket es appokat nemfogsz tudni atvarazsolni a budos eletben. A trollkodas meg tavolaljon tolem.
2013. okt. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat!:)
2013. okt. 4. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!