Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefont szeretnék venni,...

Okostelefont szeretnék venni, szerintetek melyik érné meg jobban? LG Optimus l7 vagy samsung galaxy ace 2?

Figyelt kérdés
Mindkettő 45 ezerbe kerül előfizetés nélkül, szerintetek melyiket válasszam,ha lehet indokoljátok meg.És ha tudtok 45 ezerért androidos telefon azt is megírhatjátok,. Köszi előre is a válaszokat.

2013. okt. 3. 18:47
 1/2 anonim válasza:
Szerintem az L7 jobb. Mivel a kijelzője is nagyobb 4,3 col míg az ace 2-nek csak 3,8. Az L7 procija is erőteljesebb 1ghz-s és a rajta futó android rendszer is 4.0-val indult.
2013. okt. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én értem, az ace 2 mellet meg a kétmagos processzor szól, azért az csak erősebb.
2013. okt. 4. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!