Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék venni egy okostelefo...

Szeretnék venni egy okostelefont, szerintetek jó választás lenne a Samsung Galaxy S3?

Figyelt kérdés
2013. okt. 3. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát, én inkább egy LG Optimus G -t vennék, de szerintem jó az S3 is :)
2013. okt. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem jó választás mert samsung. Vegyél sony xperia z-t.
2013. okt. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az Xperia Z-vel nem egy kategória,mivel a Z IDEI csúcskészülék az S3 meg TAVALYI.Ettől függetlenül nagyon megéri,jó választás.Egyéb opció esetleg amit megnézhetnél az az LG Optimus G vagy Nexus 4.
2013. okt. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 schumilex55 ***** válasza:

Szerintem jó választás.

Én nem bántam meg hogy megvettem (a sima alapot használom).

De ha LTE -t veszel (már az sem drága) akkor abban még lesz 2GB ramod az 1 helyett.

De hogy ne csak jót mondjak megemlítem hogy egyszer a ram használat (néhány hónappal a megvétel után) akármit csináltam a maximumra ugrott és ez a gyári beállítások visszaállításáig meg is maradt.

2013. okt. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat! Kedves utolsó Válaszoló, nem nagyon értettem amit leírtál,elmondanád mi volt a következménye annak hogy a ram hasznalat a maximumra ugrott?
2013. okt. 3. 22:28
 6/9 anonim ***** válasza:
lumia 820
2013. okt. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 schumilex55 ***** válasza:

Laggolt a telefon.

Tehát a menüben és az alkalmazásokban akadozások voltak.

Ez egyik napról a másikra lett, próbáltam egy újraindítást, letörölni az alkalmazásokat amiket felraktam, de végül csak a gyári beállítások visszaállítása maradt. Ami segített is és azóta még nem volt ilyesmi.

2013. okt. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitségedet!:)
2013. okt. 4. 17:45
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Ha ez velem is előfurdulna a gyári beállításokat hol tudom visszaállítani?
2013. okt. 5. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!